Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz Djsaba #19636 üzenetére

    Muziker.hu itt megtalálod olcsón.
    A gyári párna bőr kicsit szűkebb/kényelmetlenebb mint egy jó szürke plüss Beyerdynamic párna (7500 egy pár ). A gyári párnával kicsit másabb a hangja talán már kicsit tolakodóan sok mély kisebb térrel. Beyer párnával sokat javul. :K
    Elektronikus zenéhez rohadt jó. Én bringázni és kondizni vagy fun fejesnek szoktam használni. Konditeremben örülnek mikor armin van buren egy órás remixét hallgatja velem a nép, de még hangosan nem panaszkodtak :DD
    Egy baja van árához képest az pedig a magas emelése. Én 2-3 óránál tovább nem feltétlen bírom olyan zenével amiben sok a magas. Film vagy játék nem problémás ott nincs folyamatosan magas hang.
    Ha játék akkor hogy kicsit növeld a tér érzetet belülről a rács mögül kiszedheted a kis vékony szivacsot így félnyitottból csinálsz nyitottat, ami kicsit csökkenti a mélyeket de növeli a teret!
    Ha a magas kicsit sok akkor van még egy jó trükk: nagyon vékony vászon anyagot tegyél a füled és driver közé ez sokat segíthet. (Lehet kísérletezni mi jobb.)
    Elektronikus zenére árához képest egy bestbuy. Szerintem, mivel V-s hangú fun fejes.
    Nagyon nagy bajom nincs vele mert közepe se nagyon mosott. Jó darab. Én 5k-ért vettem + 5kért párna azért nem is kell jobb. :DD

    Ohh és a nehezen hajthatót nem tudom kitalálta ki. :P Nexus7-ről, mobilról is hajtható. Ha meg gyors fülkárosodást akarsz akkor egy olcsóbb erősítőt elé azt uccu neki...

    Karakterisztika : V =
    Magas hangokat és mély hangokat emeli.

    [ Szerkesztve ]

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák