Új hozzászólás Aktív témák

  • juhiimi

    aktív tag

    Hi!

    Nemreg ajanlottatok nekem egy Superlux hd668b fulest,amit meg is vettem es azota mas fejhallgatomat fel se birom tenni a fejemre, annyival rosszabbul szolnak.Egyedul a magasaival van gondom,de azzal is csak nehany szamban.De mindegy is a lenyeg az,hogy elegge rakaptam erre a fejhallgatozasra,azota sok cikket olvasok,videokat nezek a temaban,na meg a topikot is szoktam olvasni :)

    Egyelore csak tervezgetem egy uj fejes vetelet,de addig is megkerdeznem,hogy ti mit ajanlanatok.Valami olyasmi kene ami hosszabban hallgathato mint a 668b,ergo magasai kicsit tompabbak,de azert szepen szoljon fent is.Felnyitott vagy nyitott kene,mert nagyon tetszik ,ha nem zar el teljesen a kulvilagtol.Zeneket mostanaban legtobbet rockot es klasszikusokat hallgatok,de ezen kivul szoktam sok mast is,a mai mainstream zenet talan a legkevesebbet. Legtobbet laptoprol hallgatok zenet, jobb forrasom ugyanis nincs,tehat valami olyan fejes kene ami nem feletetlen igenyli az erositot es jol szol a laptoprol is.Esetleg a jovoben valamikor lehet raszanom magam egy olcsobb erosito/dac parosra,de eloszor a fejes lesz meg.Ami meg fontos lenne,hogy kenyelmes legyen,kenyelmesebb mint a 668b,mivel ez ha tobb ideig van a fulemen elegge nyom es be is izzad.Az ar kb 20-30k kozott kene hogy mozogjon.

    Elore is koszonom!

Új hozzászólás Aktív témák