Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Dorien #102425 üzenetére

    Én még most sem tudok se köpni, sem nyelni. :Y Álmomban nem hittem volna, hogy a két fülpárna ennyire eltérő hangzást okoz - tízszer is megcsináltam az ellenpróbát, oda-vissza. Hogy érzékeltessem: nagyobb különbséget hallottam, mint egy 5 millió forintos High- end csöves erősítő, és egy 100 ezer forintos hifitorony IC-s erősítőjének a hangja között.

    Ok, tudom hogy a Sennheiseré picit kisebb, nem illeszkedett pontosan, de a próbák során a Beyer sajátja is csak oda volt szorítva, nem volt feltéve rendesen.

    Viszont ez a dolog olyan mélységekbe visz, amibe én nem akarok belemászni - egyszerűen nem értek hozzá, és nem is szeretnék "száz" fejpárna vásárlásába és cserélgetésébe bele őrülni. Számomra annyit pláne nem ér a dolog, hiszen a "fő" zenehallgató rendszerem továbbra is a hangszórós. Azt már elég jól kiismertem...

    #102426fericske: na ez az: egy mm ide, egy mm oda, és teljesen más világot hallasz. Lehet az én Beyeremet éis százan százféleképpen ítélnénk meg (azonos setuppal, persze), pusztán amiatt, hogy kinek milyen távolra eseik a dobhártyája a membrántól, "mekkora" a füle. :O

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák