Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • degu

    senior tag

    válasz _az #194 üzenetére

    A dolognak megvan a lelektana!
    -Gyulolom az egesz vilagot,mert ejszaka dolgoznom kell,gyulolom az embereket,mert miattuk/ ?!/ kell ejszaka dolgoznom.Nem is vagyok megfizetve.A gore huszmilla premcsit nyult le /mert a polcan ez az arcedula allt/.Az asszony vajjon mit csinal most? Tudok -e holnap benzint venni a kispolszkimba...
    Na...! Ott egy senkijenki a megalloban,aki egy oraja var...na! most megfizetek mindenert!
    /A goreval ezt nem tehetem meg,mert o kulonrepulogepen jar/
    Kutyam meg nincs,akibe belerughatnek...
    Mas!
    Metrojatek.* Adj kiraly katonat!*
    Mikor nyilik az ajto,egy tomor sorfal all velem szembe.
    Az embercsorda korlatoltsaga megemeli az adrenalinszintemet,es mint egy zero-pilota
    lenduletbol ravetem magam az elol allo kivakolt,kilohuszas demonra!
    Aki erre felhordul,hogy...mint az allatok...?! :Y
    Soxor elmelkedtem mar azon,hogy ezen emberek?! fejeben mi zajlik?
    -Mivel csak EN vagyok,tehat a perron ures,a kocsi ures,oda allok,ahova akarok,es elsonek rombolok be leulni...
    -leszallo nincs,es nem is lesz!!
    -aki le akar szallni...diffundaljon!
    -hogy a leszallo hogyan szall ki,az az O problemaja.Oldja meg!
    -nekem jogom van utazni !
    -miiiii vaaan...?
    A masik kedvencem, a *ragasztos*
    Ahogy altepi a kocsi kuszobet,odaragad az ajtofelfahoz!
    /Szerintem uzemkezdeskor,a remizben/
    Leszallni nem tud,nem is akar,a feladata az,hogy az ajto harmadanak lezarasaval drasztikusan csokkentse a fel/leszallok mennyiseget!
    Ha valaki szol,hogy elallja az utat...rahorog,hogy nekem senki ne szabja meg,hogy hova alljak...en is megvettem a jegyet! Ha siet,keljen fel korabban,vagy menjen taxival!
    Nekem van egy elmeletem...mindenkinek van egy elmelete,amivel meg tud magyarazni mindent,amit tesz,vagy nem tesz... :R / Ez egyetemesebb torveny,mint az E~MxC2 /

    verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Új hozzászólás Aktív témák