Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robertkill

    aktív tag

    ÜDV... gondoltam írok...

    a napokban tettem szert egy ASUS T3-as barebone-ra ...gyönyörű darab, jól szerelhető, gyors és megbízható.. minden tip-top rajta, jó hátéssel... imádom...

    negatívumként csak annyit szeretnék felróni szegénynek, hogy bár van benne PCI-ex foglalat de csak rovidebb karik férnek bele... így a 24 cm-es X1800XL már sajna nempasszolt bele mert igen komolyan belelógott a kártyaolvasóba...
    nade sebaj... a 7600-7800-7900-7950 valamint az új 8600-os sorozat és a ATI 1300 1600 és 1650 vígan belefér... de valszeg hogy szintén ASUS EN8600GTS fog a benne lakozni...


    ÜDV... RoberT...

    " ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

  • robertkill

    aktív tag

    válasz v-paci #596 üzenetére

    hát igen... az AMD-s változat mindentéren jobb + még egy 10-essel olcsóbb is...
    én 43ért vettem...

    a ház minőségét sokhelyen írták negatívumként... hát az tény hogy elég gyenge és vékony.. az előlap szintén és mivel műanyag így egy véletlev sorá nemnehéz kárt okozni benne, szóval vinyázni kell rá...

    nos a táp hangja szinte 0, de nem azért mert a procihűtő miatt nemhallani :D egy 12 cm-es venti díszeleg benne és nempörök valami gyorsan szóval nagyon halk...
    a procihűtő már kicsit hangosabb... viszont bekapcsolásnál érdekes... a power gombot hosszan kell gyomni vagy 1-2 másodperc míg bekapcsol.. aztán hatalmas porszívó hang... ami a procihűtőből árad ez kp 3-4 mp-ig csinálja aztán csippant egyet a gép és szépen elcsendesül...

    a VGA dolog az tényleg kicsit kínos... a kártyaolvaso rettenőmód útban van... ezt eléggé eltolták mert ha fél centivel lejjedb tolják akkor egy 8800GTX is belefért volna... dehát ez van... lehet ezzel is bekalibrálták hogy csak középkategóriás legyen a konfig ami benne van...bár ha bele is férne akkor az izmos hűtő lennne a problema mert az meg az alaplapi hűtőbe lógna bele... :(( szóval káosz de az én X1300-am kényelmesen belefér... de mem is egy bivaly kári az is biztos :DDD

    a kártyaolvasót kivenni nempróbáltam még... :F

    " ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

Új hozzászólás Aktív témák