Keresés

Aktív témák

  • Hujikolp

    őstag

    A mai egyik termés, a sok közül:

    >>>>>Kedves Felhasználók!
    >>>>>
    >>>>Gondoljuk észrevettétek,hogy az oldal lassúbb,némelyik ''funkció'' elérhetetlen.Ennek az oka az,hogy nagyon sok aktív felhasználó van az oldalon.Kérünk titeket küldjétek el ezt a levelet minden ismerősötöknek.Ha ezt 3 héten belül nem teszik,akkor törölnünk kell az odalról,hogy több meghívót küldhessünk!
    >>>>>
    >>>>>
    >>>>>Üdvözlettel:a MyVip csapata
    (További 458 címzett... :O a sok hülye meg elküldni :W )
    könyörgöm, ha inaktív usert törölnének, és több akívat hívnának, akkor még lassúbb lenne nem? :O :W

    Ugyanezt megkaptam fordítva, h Sok funkció elérhetetlen ezért mert ki kell szűrni az inaktív állapotban lévő felhasználókat :Y

    Csak gratulálni tudok a sok f.hoz aki kitalálja, inkább menjenek a játszótérre szórakozni és külön grat akoknak, akik továbbítják gondolkodás nélkül :(((

    ezek kívül kaptam egy ilyet is, amiben csak ennyi volt:

    téma: 1x küld tovább
    üzenet: spam

    :O :O :O

    A mai napon ''csak'' 6 spamot töröltem.

    Ezek után komolyan mondom, már lehet h gyüjteni fogom ezeket. :(((
    Nemtudom, h ti hogyan viszonyúltok az ilyeneknek, de kb ez ugyan olyan, h az e-mail címedre küldözgetnék a sok szar! Nah, ennyi...

    [Szerkesztve]

  • Hujikolp

    őstag

    válasz bandus #723 üzenetére

    myVip levelezés -> beállítások.

    (#724) Dilikutya: én sem értem, látszik h nem gondolkodnak...

  • Hujikolp

    őstag

    A mai napon küldtem levelet a myvip adminnak, vagy kinek:



    Tisztelt Olvasó!
    Megkérném önöket, ha módjukban áll, akkor minden myVIP usert értesítsanek (ismént), hogy a myVIP-ből senkit sem törölnek, és egyéb ilyen értelmetlen levelekre figyeljenek jobban oda és, hogy józan paraszti logikával gondolkodva rálehet jönni, hogy a leveleknek semmi valóságtartalma nincsen. Pl ma is kaptam egy ilyet:

    >>>>>>>Törlés
    >>>>>>>Kedves felhasználónk! Nagyon sokan vagyunk a rendszerben ezért az oldallényegesen lassabb lett.....bizonyosan te is észrevettétek! Szűrjük ki azokat akik nem küldik el ezt az üzenetet! Hogyha nem külditek továbbminden ismerősötöknek + héten belül akkor sajnos töröljük a rendszerből hogy újabb meghívókat tudjunk osztani!
    >>>>>>>
    >>>>>>>Üdvözlettel Myvip csapat!

    Ez egy több sebből vérző vacak, merthogy a helyesírása katasztrófális, és semmilyen rövídítéseket nem szktak használni, és a legfontosabb, hogy nem törölnek... És a legutolsó mondatnak meg semmi értelme.

    Tegnapelött volt a rekord. 6 spam-et töröltem, egyik értelmetlenebb volt mint a másik. Ezt idézem:



    hali!

    Amikor olvasol üzenetet, akkor nemlátod alul azt a nagy PIROS szöveget? Idézem: '' Figyelem! A myVIP üzemeltetői soha nem fognak neked más nevében lánc- és körlevelet küldeni. ''

    Te tényleg azthiszed, hogy feltörik a myvipet? Ha feltörték volna, akkor azt már rég tudtrad volna a főoldalon! Ne legyél ilyen hiszékeny!

    '' Sok funkció elérhetetlen ezért mert ki kell szűrni az inaktív állapotban lévő felhasználókat '' -->
    Ez egy akkora nagy baromság, ahogy van. A funkciók egyeltalán nem az inaktív emberektől nem elérhető, hanem azért mert sokan nézik éppen azt, ezért terheli a rendszert, ezért lassú! Nem az inaktív userektől! És mellesleg, ők senkit sem törölnek, még az inaktívakat sem!

    A feltőrős userről: Nincsen ilyen, legalábbis én nem hiszem, hogy valaki ezzel szórakozna a szabad idejében. Ez is egy olyan hülyeség, h csak küld tovább. Faszság!

    Nah, nézem, hogy milyen mai termés volt még tőled.

    na ennek igazán nagy értelme van:
    1x küld tovabb te is
    spam
    Ennyi telik tőled, hogy ezt is továbbítod?! :((( :@

    A vércsoportosról: A korházakban van vér, ott kaphat, tehát megintcsak egy nagy ökörség ez is. Meg ha 150 kilóméterre lakna, akkor is elmennél hozzá? A tel.számot nempróbáltam, biztos csak bepötyögtek valamit.



    Valószínűleg nemfog több körlevelet küldeni nekem.



    Ezért szeretném megkérni önöket, hogy küldjenek minden usernek valami hiteles névvel, és formában levelet, hogy mi az ábra önökkel, mi a ''hatáskörük''.
    Emelett eszembejutott egy FEJLESZTÉS is. A lényege nagyon egyszerű lenne. A levelekhez, még egy fület hozzáadni, ahova a myVIP rendszer moderátorai, rendszergazdái és a többiek küldik a leveleket, de mások idqa nemtudnak. Így ellehetne kerülni ezeket a rosszindulatú spam vackokat.

    Megértésüket köszönöm: Az egyik user, aki már nagyon unja a sok hülyét, akik minden vackot elküldenek gondolkodás nélkül, és reméli erre is van megoldás.


    [Szerkesztve]

  • Hujikolp

    őstag

    válasz raczger #727 üzenetére

    ilyt már in és kaptam ;) bár ez mintha bővitett lett volna :D

  • Hujikolp

    őstag

    Tegnap jött:

    [I]Kíváncsi vagy, hogy ki érez irántad többet a barátságnál az ismerőseid közül?

    Ha igen, akkor küldd el ezt az üzenetet az összes ismerősödnek, végül nyomd meg a L betűt és nézd meg az ismerőseid.

    Aki szeret, annak a neve pirossá válik.

    PRÓBÁLD KI, MEGÉRI :D
    [/I]

    :)) Valami hülyeséget minig kikell találni :D

Aktív témák