Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Speeedfire #890 üzenetére

    "A hirdetőknek vannak jutalom tallérjaik, egyenlegük stb stb."
    Attól még lehet a hirdetés_id-hoz kapcsolni. :)

    "Nagyon keveset fognak az oldalra látogatók keresni hirdetőket."
    Már megint kezdünk elbeszélni egymás mellett. :DDD Korábban még júzerek paramétereiről (hajszín, szemszín, csöcsméret, stb.) beszéltünk. :D
    Arról beszéltem, hogy ha egyes paraméterekre szűkítenek, akkor nem mindegy a sebesség. varchar-alapú keresés meg lassabb lesz, mint a tinyintre keresés.
    De nekem mindegy. :DDD

    "Jogos, de nekem most itt nem ez volt a szempont. Legyen valahogy jelölve, melyek tartoznak az adott oldalhoz. Így később sem kell bajlódni a nevekkel, ha költözik másik szolgáltatóhoz."
    Miért, a tbl_ prefix csak a saját védjegyed, teljesen egyedi valami? :DDD

    "Adott dolgokra jó, most is drupal van rajta. Csak ha már konkrét igények vannak, akkor én azt már drupallal nem tudom megoldani."
    Pedig ott a Drupal topic, meg a drupal.hu meg még számtalan potenciális segítség. :)
    Rengeteg dolog ráadásul készen van modul formájában.
    Persze az tény, hogy a Drupal-modulfejlesztés beletanulásához is bőven kell idő, meg hogy az ember átlássa a dolgokat. De ehhez nagyon jó könyvek vannak az 1. hsz.-ben a belinkelt topicban.

    "Meg akkor már teljes mértékben úgy alakítom ki az oldalt, ahogy nekem tettszik."
    Ez tény, de több is a potenciális hibalehetőség (pl. nincs felügyelve egy közösség által, mint a legtöbb Drupal-modul), meg egyes feladatok megvalósítása sokkal szopóbb lehet, ha mindent elölről, saját agyból és erőből kell megoldani.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák