Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Pindur Höri #3048 üzenetére

    A proci fele forma,ez elvileg 1512 mali 400 mp2 400mhz az rk3066 mali mp4 ha jol e,lekszek 300-350 mhz kornyeken ,az mp szam a szalakat jeloli nem a magok szamat es teljesitmenyet. A 2 soc tipus nagyjabol azonos erot kepvisel...az ag ips ami elony ,meg az is elony hogy ott azert nincs ekkora szoras a minoseg tekinteteben,meg kapsz egy beepitett 3g modult is,hordozhatobb meret de kicsit alacsonyabb uzemido...ha en valasztanek akkor inkabb a 708ag merta 808dcc vel mar megjartam,ezert a velemenyem nem is biztos hogy mervado ,de megegyszer nem egetnem meg magam vele.....nalam a 708ag lenne a nyero,de szetnezhetsz a wayteq illetve a prestigio haza tajan is...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • Hasyinto

    csendes tag

    válasz Pindur Höri #3048 üzenetére

    Azza kezdem, hogy a te pénzed a te döntésed, bár a 708AG-ben van 3g modem, de a netes elérést ugyan úgy megkaphatod, ha az okos telefonodat párosítod blututtyal :-D . Nekem személy szerint kicsi volt a 7-es kijelzője, a 8-as és 9-es között vacilltam. Sok szempontot lehetne felsorakoztatni pro és kontra, nállam kicsit az volt meggyöző, hogy a készülékek PL az extrem Digital -nál a 718AG 7 felhasználói szavazatból 4.1 ponton ált. A 808dcc 68 szavazatbó 4.63 . a tömeg véleménye számított nekem, és nem feltétlen egy két emberé.. De ezzel csak én voltam így, sőt bevallom végül az Auchan vettem meg, és 4.0.4 volt rajta, és vagy előttem használta valaki, és beállította, de úgy készen vettem le a polcról, hogy PL : akku 100% on volt, wifi alvó űzemmódnál kikapcsol magától, és ha felkeltem egyből csatlakozik vissza. semmi nem akad, minden fut szépen .. Bár tény hogy 3 napja használom, de az is tény, hogy csak a töltás időre volt kikapcsolva... még a melóban is arról hallgatom a filmeket mint háttérzajt.... De ha lesz negatív tapasztalatom, azt is megírom.. eddig nincs.

Új hozzászólás Aktív témák