Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Permet Elek #2987 üzenetére

    Igazat adok neked,ezt a keszuleket nehez lenne alul mulni,nalam kezdteegy szofver befagyassal 24 nap szerviz mar egy honaposan ,aztan hogy visszajott,mivel en balga hasznalom emiatt rohamosan elkezdte az akksi a pusztulast 5 honapos korara 16 perc uzemido egy toltessel,ami egyebb hiba mag beragadas offba,mikrofon skypeon hasznalhatatlan volt,a tolto csatlakozoja beesett,az akkumulator ugy feldagadt karacsonyra hogy hatulrol mar a kijelzot nyomta. De ha belegondolok csak a gondok voltak ezzel a kutyuvel,4.03 jott angolul,talatam magyar nyelvet,nem tudom miert de nem a support kuldte,jo volt hogy magyar volt,de wifit eldobta kepernyozar alatt,ebben a tobbiek segitettek,store majd program letoltese a gond ezzel meg is oldva,support ebben is ti vagy mi voltunk,jott a 4.04 aminel kiszurtuk hogy biza valami nem stimmel,mert volt akinek wifivel kissebb teljesitmenyt produkalt a tab,es kezdodtek a mag off rejtelmeinek felfedezese,persze a mikrofon tovabbra is rossz maradt,netes kutyu de megis tudta azt produkalni hogy tartosan nem maradt a neten kepernyozar alatt,a tabletnek egy elonye azert volt ,jol futott ,igy alhasi fertozes felfazas eseten melegen tartotta az ember kenyes reszeit. Mind ezek tetejeben a supportot kalappal lehet merni 1 nagy kalap sz..t ernek,a masodik szervizem 34-35 napig tartott aminek a vegen csereutalvany lett. Ennyi bosszusagot meg semmilyen technikai targy nem okozott nekem,es persze koltseget sem ,a kismillio telefonalas idegesseg, es tsai. A fentiek fenyeben bevallalosoknak ,adrenalin hianyosoknak javallom eme muremeket ... neked meg reszvetem,terheld ezerrel az akksit hogy a gari idon belul tonkre menjen,mert tuti ha kesobb fog meghalni a gatyad is lekerik rolad az uj akkumulatorert .

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Új hozzászólás Aktív témák