Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Üdv, kellene egy kis segítség, hozzám került egy myaudio 7-es alap táblagép, 1 magos 512 ram, 4,0 android.
    Be akartam kapcsolni, nem ment. Gondoltam le van merülve régóta, töltőre dugtam, jött a töltés jel, ok. Vártam míg zöld-ben mozgott már a grafika, akkor megpróbáltam megint bekapcsolni.

    Jött egy egész képernyős myaudio jel, aztán a szokásos fekete alapon szürke kis android felirat. Ez nagyon sokáig ottvolt, és nem is volt folyamatos az animáció, akadozott, mindegy. Aztán jött egy hibaüzenet, hogy nem tudja betölteni a gép az android akármit. ok-zni lehetett, meg is tettem, de mindig újra visszajött.

    Kikapcsolni nem tudtam ezért reseteltem tűvel a reset gombot.

    Ezután életre bírni nem sikerült, a bal felső sarokban virít egy pingvin ha benyomom, és ennyi.

    Próbáltam a hangerő le, és bekapcs gombot is, azután is ezt csinálja.

    Mi lehet a baja, mit lehet vele csinálni?

    A tablet series 7-en kívül nincs rajta más ami beazonosíthatná.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

  • Bandit21

    addikt

    válasz vilmaboy #1426 üzenetére

    Sajna nem.

    Az a legjobb az egészben, hogy augusztus elején vettünk egy orion 700-at, arra, hogy a fiam tudjon mesét nézni az ágyban meg a kocsiban utazáskor, de sajna a 3. napon sikerült a kijelzőt megtörni. A flagservice-szel októberre jutottam el oda heti levélváltással, hogy lett kijelzőjük, 9-ért cserélik munkadíjjal. Aki elvitte (szegedi vagyok) annak amikor ottvolt azt mondták, hogy adnak inkább egy újat, mert így gyorsabb a csere. Örültünk neki. Amíg ide nem ért, és ki nem derült, hogy az "új" készüléken fotók vannak, amiknek ráadásul tök fekete a tetején kívül a teljes része. A kamera modul el van csúszva a készülékházban. Meg mellékesen folyton elveszti az usb kapcsolatot.

    Visszaküldtem, kértem vissza a pénzt meg a töröttet, azt mondták mégse jött még kijelző, ezért ami nálam volt jó kijelzővel, azt összehozzák a mi régi töröttünkkel. Mondtam jó, de addig is küldjenek egyet, ha már 4 hónapja nincs tablet, viszont 1 hónapja már kifizettük a kijelzőcserét, de jó tablet még mindig nincs.

    Erre ma hozta a gls ezt a myaudio-t, pótléknak, vitte a jó kijelzős, de rossz fényképezős-usb-s oriont.

    Én meg bekapcsoltam a myaudio-t és jött amit fent már leírtam.

    4 hónap 9 E Ft, és a második "csere" tablet van nálam, és az is rossz...

    Szóval az egy dolog, hogy nem látja a gép, de nem root-olhatom vissza még gyárira se, hozzá se nyúlhatok mert elvileg ez csak csere amíg kész az orion.

    Sztem ilyen mértékű orbitális szopásokkal már fel lehetne lépni...

    Amúgy azt is mondták, h ha ez tetszik, akkor maradhat nálam, az orion helyett, de nem hiszem, h ha el is indulna maradna mert a soc-ja nem olyan "jó" mint az orioné. Az A9 magos, és mali MP 400-as, ez meg A8-as, meg mittudomén milyen 3d van benne. Az orion 4.1-es ez 4.0 droidot visz. Kész vagyok...

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák