Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Esther

    tag

    válasz Dodeeka #260 üzenetére

    Hi!

    Tegnap raktam fel ismerosnek gepre az RX620 -ast. Sztem vegyel azt...
    Egyszeru kezelni rengeteg hasznos funkcioja van (bar elsore pont emiatt tunt bonyolultnak majd rajottem,h. egyszeru, baratsagosan kezelheto gep.)
    A 6db patront megveszed 7.380,-ft-ert. (sztem ez eleg jo ar)
    Ha nem akarsz lemezre is nyomtatni, fenykepet digi.laborban csinaltatsz akkor ez egy remek gep. (39e-ert hazhoz is viszik)

    Udv:
    Eszti

    Ja a szoftver... ha a ''number of copies'' vagy a ''paper size'' esetleg a ''scan to pc or memory card'' szovegek leterhelik a nyelvtudasod akkor menj fenymasoloszalonba es kozold h. ''Ebbol kerek 10-et''
    Amugy a magyar hasznalati =>>[link]

    Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

  • Esther

    tag

    válasz Dodeeka #262 üzenetére

    Szia!

    En is olyannak raktam ossze aki nem tud angolul. (kepzelheted mennyire nem tud,ha egyszer nekem kellett osszeraknom.) A hasznalati pdf-et letoltottem, es atszerkesztettem ugy,h. kapjon egy leegyszerusitett kivonatot (szines nyomtatas lepesei stb.) de tenyleg nem bonyolult.
    Fenykepet nem nyomtatnek vele es semmi massal sem mert nalunk a digi.laborban ha nem azonnal kell akkor olcsobban nyomtatnak mint amennyiert papirt veszek.
    Amugy egy A/4 es ujsag cimoldalat fenymasoltam le vele ''text''-minosegben (.jpeg 19-es tomoritessel) es kellemes meglepetest okozott. (minosegek: ''draft'', ''text'', ''photo'', ''best photo'')

    Udv:
    Eszti

    Probaltam alaáirni de csak csupa tinta es karc lett a monitor :( egyebként is ilyen kis helyre sztem lehetetlen...

Új hozzászólás Aktív témák