Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajkó

    őstag

    válasz #41635072 #646 üzenetére

    Lehet hogy úgy hangzik, mintha hülyeség lenne, de mégegyszer átrágtam magam rajta, és még mindig úgy látom a helyzetet ahogy a hsz.-ed előtt. :)

    A mondandód végével kezdeném.
    Léci ne hasonlíts össze egy 21.000, és egy 30.000Ft.-os nyomtatós, még akkor sem, ha azok egy gyártó termékei. Ez több mint 40%os árkülönbözet, ami ebben az árkategóriaban nagyon is súlyos összeg! De ha már vetted a fáradtságot, és kommenteltél, akkor abban igazat adok, hogy átlagban kevesebb festéket fogyaszt az MP610 (30.000Ft.) mint az MP520 (21.000Ft.). De ha mindenképpen hasonlítgatni akarod a kettőt, akkor talán itt próbáld meg. :B
    Viszont villamos energiát, mégha nem is sokkal, de igenis kevesebbet fogyaszt, amint az a fenti linken is látható. Bár ez ugyanolyan elenyésző különbség mint a tintafogyasztásnál.

    Cáfolsz, de nem támasztod alá. Melyik az a 20.000Ft. környékén található nyomtató amelyikbe az utángyártott patron kevesebb mint 500Ft. ? :F Legyen ez akár a chippes, és akár a chipp nélküli változata. Persze nem olyanokra gondolok amiket már csak használtan lehet venni (pl.Canon MPC190, vagy EPSON R300), mert ugye ezek már kifutott termékek, és garanciát sem nagyon akar rá vállalni senki, esetleg a kipróbálás erejéig.

    Privátban szintén le akart valaki oltani, hogy nem vagyok normális, hogy MP520-at akarok venni. Na mert ugye miért nem az Ő nyomtatóját veszem meg (MP370) ami 1-5 éves, és szintén 20.000FT., de csak csak 300Ft. bele a patron. Nameg hogy az MP520-asnak chipp van a patronján, és tuti hogy lila gőzöm sincs arról hogy mi az. Azt bevallom, hogy nem nagyon tudtam hogy lehet-e cserélni, hányszor, és melyiket melyikre. Hála az általad linkelt oldalnak, még kis youtube-ra feltültött videó is van arról hogy hogyan kell ezt csinálni. :R THX.

    Nem bunkóskodni akarok, ezért ha valamelyik része a mondandómnak csak feleolyan sértő lenne mint a Te hsz.-ed első mondata, akkor elnézést ünnepélyesen kérek.
    Ui.: Mindezek után a tévedés jogát fentartom, mivel TÉVEDNI EMBERI DOLOG !!!

    :R Peace & Respect :R

Új hozzászólás Aktív témák