Új hozzászólás Aktív témák

  • VADÓC

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretnék egy kicsi netbookot vásárolni de a teljes kétségbeesés határán vagyok!
    Szeretném, ha az aksija lehetőleg minél tovább bírná.
    Szeretném, hogy viszonylag nagy belső memóriával rendelkezzen, vagy lehessen esetleg bővíteni.
    Ha érintő képernyős az csak plusz előny, de gondolom az már nem ez a kategória.
    Megfelelő kamerái legyenek, ha esetleg a barátaimmal skypolok is jó minőséget adjon.
    Nézegettem ezeket a tabbookat is, de nem tudok elmenni rajtuk, hogy melyik volna jobb.
    Igazság szerint van egy asztali gépem, és az meg is marad, így nem a netbookon fogok játszani, de zenét hallgatni, netezni, esetleg filmet nézni, pár dolgot le és feltölteni rá mindenképpen szeretnék.
    Egy olyan kis mobil számítógépet szeretnék, amit 5-6 év múlva is használhatnék, mert nem avul el.
    Jah, és az még fontos lenne, ha esetleg lenne hozzá telepítő lemez, vagy valami, hogy ha gond volna vele, ne keljen kilométereket utaznom vele egy nagyvárosig, hogy bele tudjanak nézni, és újra tudják telepíteni....
    Nem tudom, hogy létezik e ilyesmi. Nem nagyon értek én ezekhez Mb-hoz, hogy mekkorát lenne érdemes, persze jó volna azért minél nagyobb..(250MB-es az már jó nak számít?)
    És azért a felbontása se legyen nagyon gagyi, szeretném ha a kilyelzőjének szép képe lenne...

    Az már csak plusz pont lenne, ha létezne ilyen piros színben..:)

    Bocsi, nő vagyok, nem tudom ennél jobban megfogalmazni, de már egy csomót járkáltam ez után. Minden eladó mást ajánl, mást istenít...És nem szeretném, ha átvágnának. Nem csak egy "netbookot" szeretnék venni, hanem olyat, ami valóban megfelel az elvárásoknak. DE úgy tényleg nehéz, ha az ember nem szakmabeli, és nem forog nap napjában ezek között...
    Segítségeteket köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák