Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cloudnoise

    csendes tag

    én 3 hete vettem egy 1032-est. nehéz döntés volt, mert elég nehéz volt bővebb infót összeszedni róla, és hát ez az első notim, de végül belementem.
    eddig nagyon meg vagyok elégedve vele.
    xedosnak igaza van, én is úgy tapasztaltam, hogy fémből vannak az említett alkatrészek!
    a billentyűzet valóban kicsit pattogós, de szerintem így is nagyon jó.


    egy ''pici'' gondom azért akadt:
    mégpedig, hogy a kép néha becsíkozódik, de ez nem hiszem, hogy az MSI hibája.
    most próbálok meg egy másik topicban érdeklődni a probléma után, de itt is leírom, hátha valaki tudna segíteni.

    szóval a probléma ez:
    [kép]

    eddig 2-szer fordult elő és mindkétszer egy progi indításakor, vagy kikapcsolásakor jelentkezett (konkrétan az Opera, de ez szerintem mellékes)
    én VGA (NV Gf 6600 GO) problémára gyanakodom. vagy elképzelhető, hogy MSI-probléma lenne??

    ha a probléma megoldásában nem is, kérlek abban segítsetek, hogy milyen angol szó van az ilyen, vagy hasonló esetekre, mert nem tudok egyszerűen rákeresni, mert nem tudom a kifejezést :O

    előre is köszi mindenkinek!

    [Szerkesztve]

  • cloudnoise

    csendes tag

    a múltkori képhibás problémám most úgy tűnik, megoldódott egy kacifántos driver frissítést követően. bár nem akarom elszólni, még tesztelem pár napig...

    viszont lenne egy msi-kérdésem:
    tud valaki valamit a 1032-esen (vagy esetleg más modellen) található infravörös érzékelőről?
    az eladók azt sem tudták, hogy rajta van, a leírásban nem volt benne, mint fícsör, infót meg nem nagyon találtam a neten. :F
    a kézikönyv azt írja: Consumer IR. tudja valaki, mit jelent ez?
    ja és még halvány utalást tesz a távirányító használatáról.

    tényleg csak távírányítóhoz van, vagy lehet vele mást is küldeni/fogadni?
    használja valaki aktívan?

    msi távirányítót honnan lehetne szerválni egyébként?


    bármilyen infó jöhet!

    köszi!

  • cloudnoise

    csendes tag

    válasz xedos #12 üzenetére

    hát, majd csak kibírom akkor valahogy nélküle... :)

    irda-t nem is vártam, mikor megvettem a gépet, mert nem volt benne a leírásban, csak hát, ha már ott van az a kis vörös műanyag, akkor izgat, hogy ki lehet e belőle hozni valamit...

    közben egyébként utánaolvastam, hogy ha csak távirányítóra való, akkor azt hogyan tudnám használni.
    egy Instant ON nevű progit ajánlottak, ami mulitmédia centert csinál a gépből. más szóval nem kell windows-t indítani ahhoz, hogy dvd-t nézzek, vagy zenét halgassak.
    a progival csak az a baj, hogy ettől még kell hozzá egy távirányító, meg hát újraparticionálja a vinyót. meg hát pénzbe kerül :P

    amúgy távirányítót találtam külön:
    [link]

    na, majd eccer...

Új hozzászólás Aktív témák