Aktív témák

  • Mr Dini

    Topikgazda

    LOGOUT blog (1)

    Sziasztok!

    Rég nem írtam ide. :B Sajnos a NAS már nem működőképes és nem foglalkozom már vele, így a továbbiakban a topik egy új projektemé, a StreamSharké lesz. Ide fogom posztolni a változások listáját és az egyéb leírásokat.

    A StreamShark egy kodi kiegészítő együttes, ami képes a multimédiás tartalmakat különféle metaadat szolgáltatók adatainak használatával (pl. IMDB, TMDB, TVDB, trakt) rendszerezni, listázni, keresni és összeaggregálva megjeleníteni. Lehet hozzá modulokat fejleszteni, aminek segítségével külső forrásokból is képes lesz médiákat indítani.

    Azon felül, hogy a kiegészítő egyszerűen szkriptelhető, támogat még trakt integrációt, rengeteg filmes/sorozatos listával segít érdekes tartalmakat javasolni, le lehet tölteni a tartalmak egy részét, van Youtube trailer támogatás és még sorolhatnám. :)

    A projekt egyetlen hivatalos tárolóból (repository) tölthető le, amelyhez a linket nem szeretném publikusan megosztani, elkerülve az olyan eshetőségeket, hogy valaki csak rátalál a kiegészítőre, nem olvassa el a feltételeket és aztán közvetlen a forráshoz fordul segítségért, amikor az adott forrásnak nem sok köze van a kiegészítőhöz. Az egyetlen hivatalos útja a segítségkérésnek ez a topik: [link] A kiegészítő megosztása privát üzenet formájában továbbra is lehetséges, azonban publikus formában nem szeretném, ha elkezdenének zipek és linkek terjedni. Kérem, hogy senki ne ossza meg ilyen formában a kiegészítőt! Ez esetben a projektet más cím alá költöztetem és a régi kiegészítőt működésképtelenné teszem az API kulcsok invalidálásával. Amennyiben nincs kapcsolatod a fentebb nevezett topiktársak egyikével sem, úgy érdemes várni. Évente 1-2 alkalommal (pl. karácsony), tervezem kirakni a linket pár napra.

    Ha fejlesztő vagy és szeretnél beszállni a projektbe, van egy privát Github repóm. Keress meg és adok hozzáférést.

    Bízom benne, hogy így egy jobban egymást segítő, zártabb közösség alakul ki, aki jobban megbecsüli a kiegészítőt és remélem, hogy megértitek majd az aggodalmaimat. :R

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Aktív témák