Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zozz

    tag

    válasz gelbelex #32 üzenetére

    Na a kétségbeesés csak kezdeti volt, aztán sikerült kezelnem a ''probllémát''.
    Azt elfelejtetted közölni, hogy nem árt formázni. A bugos fw után kínomban formáztam. És láss csodát minden helyre jött. (Egyébként ha formázol az épp aktuális fw-t húzza újra. Ez ügyes, meet formázás után nem kell még upgradelni is, télleg egyre jobban imádom ezt a kis kütyüt. :D)

    Na akkor a saját tapasztalatom.
    Nem tudom már melyik fw volt rajta gyárilag, de volt fent úgy 700 megányi muzsik, egyénileg bekonfigolt EQ. Erre szabadítottam rá az FW-t. Na utána már 25-nél megjött az a hangerő ami ált 30 körül szokott és nagyon örültem. Aztán menü bug, format fw újrahúzás (sőt vagy 10x újrahúztam mindkét fw-t hogy tesztlejem a fülemmel melyik is tűnik hangosabbank a gyári meg az említett philips fülessel is) és ezek után már nem tűnt olyan erősnek a zene. Lehet, hogy a fülem ''fáradt'' el és nem éreztem már a különbséget, nem tudom. Most egy nappal később friss füllel lehet, hogy hangosabb, de valahogy nem elég meggyőző. Úgy értem nem ég és föld a különbség, csak olyan ''mintha...'' érzésem van. Lehet, hogy placebo.
    Most 1.48-as fw-m van (még megnézem ez mit is jelen, mennyivel lett gyengébb, vagy épp okosabb a ketyere).

    A K26-ról annyit, hogy az is zárt, bőrrel borított circum-aurális, az adatai megegyeznek a PX 200-al (leszámítva a THD-t, de az is kisebb mint 1% a PX 200-nál meg a megadott kisebb mint 0,1% nem mindegy milyen frekinél milyen dB-re értendő, magyarul talán nem lesz hallható torzulás - ennyi pénzért ajánlom is :D). Csak tartok tőle, mert kurva ritka és ki tudja hoyg hogy alakul a gari. Na ez utóbbi most nagyon OFF volt, amint meglesz (jövő hét hétfő!), kipróbálom és írok róla a gyrái füleshez képest hasonlítva.

    ''Megzörgetek minden bokrot szeretem a kemény rockot!''

Új hozzászólás Aktív témák