Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz dzsizusz #572 üzenetére

    Voltam saturnba, nézegettem a sandsik-et. Erre biztos nem adok ki 50k-t. A kivitelezése egyszerűen szar. Képen jol mutat de élőben meg használat közben...pff. Ahogy egy helyen is olvastam: a gombok picik. A forgo része középen meg totál olyan mintha pár hét használat után eltörne vagy kilazulna.Probálgattam azt a tekerőt és tök olyan volt mintha vmi gagyi olcsó müanyag szar lenne ami akármikor tönkremehet. Amugy mint lajátszo biztos jol szol azt sajna nem lehet kiprobálni(legalábbis aasszem) de kivitelre meg a playlist kezelése miatt nem jön be. Jah és a kijelző se éppen nagy igy élőben. Video nézésére biztos nagyobb kell. Amugy 15fps-en se szar nézni a videokat. Ha 40körül valaha veszek lejátszot hát a meizu lesz az. De előtte mindenkép meg akarom nézni élőben.
    Jah és az m6 nem kicsivel tud többet mint a sandisk. ;) Egy bajom vele hogy nem lehet bővíteni. :(
    Ha lehet győrben vennék mp4-et mert garival nem akarok pestre futkozni(főleg hogy a támogatást megvonják hamarosan). Ha élőben is bejön nekem a cucc akkor most fordulhat először elő velem az hogy nem gépet fejelsztek hanem vmi mást veszek a gépre szánt pénzemből. :C Ugyhogy nem könnyű döntés.
    Győrben az e-260 50k. Viszont ahogy mondtad a meizu 40k(kevertem a használt árral :DDD ). Hát nemtom. Még az se biztos hogy megveszem vmikor is. Fránya anyagi gondok. :((( Meg fránya gamer szokásom. Kéne gépre is. De vagy ez vagy az. Meg van még sok kiadás ezen kívül is. :W
    Ha tudsz esetleg hasonloan jo mp4 lejátszot olcsobban akkor kiv lennék arra is.

    Jotanács mert láttam vki írt ezzel kapcsolatban:
    NE vegyetek lejátszot anélkül hogy jol utánajártatok volna és élőben kiprobáltátok volna! Teljesen más így monitoron keresztül megismerni mint élőben. Akkor jön rá(élőben) igazán az ember hogy akarom én ezt ennyi pénzért.. :F

Új hozzászólás Aktív témák