Új hozzászólás Aktív témák

  • renato

    aktív tag

    válasz greenmukk #7066 üzenetére

    nah én viszont mást mondok :D
    4 GB-osat akarsz?
    nagyon jót? különlegeset? erőset? szépet? sokáig bírja? akkuval? esetleg a videóval? hanggal 55 óra? és mégis 3,3'? AMOLED-et?
    igen? :DDD
    a cowon d2 4GB - kb 40ezer forint (infopatika 43ezer forint)
    a cowon s9 8 GB (amit én fogok majd venni) az bruttó 59 lesz.
    a 4 GB szerintem kb 10-el olcsóbb. (szvsz szerint) ami azt jelenti, hogy közel 7-9-ezerrel drágább mint a d2 4 GB-osa.

    és azt a tizet szerintem simán megéri, a hangjáról eddig mindig pár sorban irtak, de akkor ódákat... véleményem szerint a cowon valaha volt legjobban szóló cucca lehet. a prémium kategóriát idéző tulajdonságokról ne feledkezzünk meg.

    ui: a samsung p2-ese is kiváló. de ha a d2-ből 4 GB-osat akarnál venni, szerintem hiba nem várni január elejéig az s9-esre. a d2 jó, szép, erős. de szvsz majd minden képességében, (a dedikált gombok hiányában) még akár hordozhatóságában is alulmaradhat minimálisan a d2. a többiben pedig annyival jobb az s9, hogy szerintem ezt a lejátszót nem kell majd lecserélned 5 évig az biztos...
    valamit valamiért :D

    ui2: a cowon reklámszakemberét olvashatták :)) nah jó nem is, nem érdekem átverni senkit, egyszerűen szerintem így van, és logikus :C :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák