Új hozzászólás Aktív témák

  • Mosómedve

    tag

    válasz rumos14 #512 üzenetére

    Az USB Host-ot még nem próbáltam, mert nincs otthon olyan kábel, amelynek mindkét vége mini USB-s és nekünk a fényképezőnkhöz (Canon Powershot S2...asszem) is az kell meg az IRiver-hez. De amúgy meg kell nézni, mert nem megy minden típussal az USB host. Az IRiver.hu-n fel vannak sorolva a fényképezőmárkák, amik bírják....
    RockBox? Egyenlőre még a firmware-t sem frissítettem, a gyári van rajta, majd ma délután...tegnap nem tudtam, mert....ööö....nagyon durván hülye vok....ugyebár tölthető adapteres töltőről meg USB-ről. Adapteres töltőt sajna nem adtak hozzá, szal az katter...az USB-ről meg nem tud egyszerre aksit tölteni, meg adatot mozgatni. A menüben választod ki, hogy melyiket akarod. Legutóbb az adatmásoláson volt, mert azt használtam...jöttem hazafelé a vonaton Pestről és nem volt teljesen feltöltve meg én is végig nyomogattam...szóval lemerült....TELJESEN...és tegnap nem tudtam bekapcsolni, hogy töltésre állítsam.....LOLOLOLOLOLOL !!!! :))
    Ma megyek töltőt venni...ugyebár bármilyen adapteres töltő jó, ami 5V-ra alakít és megegyezik a polaritásuk nomeg a csatlakozó (nem muszály pont ehhez a típushoz gyártott IRiver töltőnek lennie)? Sztem igen, ne mondjátok azt, hogy nem, mert akkor nem tom bekapcsolni, amíg nem rendelek egy eredeti IRiver töltőt... :DD
    Tényleg valahol lehet ehhez a típushoz külön tokot kapni? Ha igen, akkor mennyiért?

Új hozzászólás Aktív témák