Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Pityu. #64514 üzenetére

    Többféleképp is működtethető nem emlékszem, hogy új oldalt nyitna meg.
    Lehetőségek:
    1. jobb klikkes menü és ott - az első opció az S3-nál "translate the page" és akkor ezt az oldalt fordítja le felül a google sáv ott visszaválthatsz eredetira.
    2. kijelölsz egy szövegrészt akkor egyből megjelenik az ikonja és akkor arra kattintva egy kis ablakban lefordítja azt a szakaszt.
    3. az első opciónál az S3-nál a második opciónál "Translate the page via google Web site" ekkor fog új oldalt nyitni.

    Megjegyzem az S3 a LEGJOBB és ezt azért merem kijelenteni mert a felső menüs ikonjára kattintva a settings-re kattintva elképesztően sok beállítási lehetőség nyílik meg és bőven testre szabható sőt tudja a YouTube vidókat is automatikusan fordítani.
    Még tanuló mód is van benne.
    A többi fordító ehhez képes fapados tehát annyit tud, hogy katt és lefordítja az oldalt. ez ennél többet is tud.
    A lefordított szöveg fölé viszed a kurzort akkor megjeleníti a kijelölt részt.

    Ajánlom még az IM Translator-t ami szintén nagy tudású, pl. tud olyat, hogy az oldalt úgy fordítja le, hogy szakaszonként és megtartja az eredeti szöveget is a fordítás pedig más színnel van, a színt te állíthatod be - a szemednek megfelelően - ez pl. a fordítás helyességének az ellenőrzésére is jó.

    Anno mikor egy időre megszűnt az S3 translator akkor én végigpróbáltam az összes NÉPSZERŰ fordítót - tehát azokat amiket nagyobb számban használtak az emberek ugye ez a Firefox kiegészítőket letöltő oldalán látszik, vagy 6-ot kipróbáltam és az S3 mellett messze a legkomplexebb az IM TRANSLATOR volt.

    A többi ahogy írtam fapados, volt olyan ami mindig másik oldalt nyitott és oda fordította le az oldalt nekem ez sem tetszett.

Új hozzászólás Aktív témák