Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Matthewus #56304 üzenetére

    "Nem mindegy, hogy CIS vagy Comodo Firewall, mivel CIS-t írtál először, amiben van vírusírtó rész is."

    Jogos észrevétel! :K Megszokásból... Korábban ugyanis, egy ideig a CIS-t használtam, aztán tértem át a Comodo Firewall + AVAST használatára.

    A Windows-os kezdetektől egyébként rengeteg ilyen megoldást használtam, Symantec programoktól, az AVG, az Agnitum, Panda, ESET, Kaspersky megoldásain keresztül, a Zone Alarm-ig, míg végül ez a két program maradt meg tartósan, mert a legmegbízhatóbbnak, és a legbiztonságosabbnak is ezek bizonyultak.

    BTW... emlékszik még valaki rajtam kívül a Matousec féle, rendszeres Firewall tesztekre? :)

    "Az avast féle https szkennelést kapcsold ki, és próbálkozz anélkül."

    Így tettem. Kikapcsoltam, és visszakapcsoltam, és furcsa mód (?) ennyi is elég volt. Legalábbis (lekopogom), egyelőre nem reklamált a Firefox.

    Valószínűleg a legutóbbi AVAST frissítés (ami a háttérben futott tegnap) okozott valami eltérést a korábbiaktól. Azért gondoltam a Firefox-ra, mert ha jól emlékszem, két napja az is frissült, csak éppen az látványos, mert rákérdez a program újraindítására.

    Köszönöm a segítséget, javaslatokat mindenkinek! ;)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák