Új hozzászólás Aktív témák

  • FrezeR

    senior tag

    #48835-ben írtam

    Sziasztok.

    Megunva a rengeteg összeomlást, tegnap csináltam egy tiszta telepítést a firefox böngészővel.

    De sajnos ma még rosszabb lett a helyzet. Ugyanis az tűnt fel, hogy ha olyan lapot nyitok meg amelyiken mondjuk egy Facebookról beágyazott videó van 20/20 összeomlik.

    Azóta annyit sikerült letesztelnem, hogy ha csökkentett módban indítom kiegek nélkül, akkor szépen bejön az oldal ami videót tartalmaz.
    Egyenként elkezdtem visszakapcsolni a kiegészítőket aztán eljutottam a lastpass-ig és a tabmix plus-ig.Amíg ezeken kívül minden más kiegészítőt szépen bekapcsoltam az említett oldal nem jelent meg kiírta, hogy összeomlott jelentse..blabla, de maga a böngésző nem omlott össze. Ahogy bekapcsoltam a két említett kiegészítő valamelyikét bejött az oldal szépen de azonnal össze is omlott.

    - Tehát minden kieg bekapcsolva bejön az oldal de összeomlik.
    - Ha minden letíltok bejön az oldal nincs összeomlás.
    - Ha bekapcsolok minden kieget a tabmix plus és a lastpass kivételével, nem jön be az oldal hibát ír de nem omlik össze a böngésző.
    - Ha bekapcsolom a lastpass vagy a tabmix plus kiegészítőt vagy bármelyiket a kettő közül, bejön az oldal de össze is omlik.

    Elnézést ha kicsit hosszú lett de van-e valakinek esetleg ötlete, hogy mi lehet a baj?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák