Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etnies

    senior tag

    válasz Teasüti #95907 üzenetére

    Most nem igazán értem, hogy mit akartál bizonyítani.

    Írtam, hogy a kezdő sofőrök gyakrabban baleseteznek, ha SS gépet kapnak a kezük alá.

    Erre leírod, hogy a haverod, aki kezdő, de nem SS gépe van, hanem egy túramotor/naked (ízlés szerint), annak olcsóbb a biztosítása, mint neked, akinek SS gépe van.

    Ezzel nem cáfoltál, sőt.

    Továbbá: http://a.te.ervelesi.hibad.hu/anekdotikus-bizonyitas [link]

    Aztán: milyen biztosításról beszélünk? Third party? Third party, fire and theft? Comprehensive? Melyik biztosító? Mert mondjuk az MCE mindenkinek olcsót ad, de 1000 meg 1500 önrésszel, míg mondjuk a Bennet 2X drágább, de csak csak 300 önrészt kér.

    Itt van néhány tény a fiatal sofőrökről: [link]

    Egy részt kimásolok, a többit elolvashatod:
    "Common risky behaviours
    Speeding
    Excessive or inappropriate speed is known to be a key contributory factor in crashes involving young drivers in the UK [16] and elsewhere. Research has found that a third of fatal young driver crashes in the USA are speed-related [17]."

    Felhívnám a figyelmed a "Key" szóra.

    Bemondták a rádióban egy hónapja talán, hogy éppen kidolgozás alatt van a törvény, a B kategóriát is szétfogják szedni, ahogy a motoroknál megtették, mert a kezdő sofőrök erős autóval annyira felülprezentáltak a baleseti statisztikában, hogy elfogadhatatlan.

    "önmagam hite vagyok magamban"

Új hozzászólás Aktív témák