Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Gaboman #93456 üzenetére

    Jó volna valahol 2005-6 környékről találni valamit, ez tényleg korrektnek tűnik, viszont itt sincs enduro szett.
    Noh mind1, kivárok, nézelődöm.

    Ma elmentünk megnézni a WR-t, eléggé megviselt volt a gép, ráadásul egy vasat nem akart engedni belőle, így nem hoztuk el.
    Viszont szépen járt, a srác akkor öntötte fel benzinnel, hidegen is gyorsan indult, de elég sok kókányolás volt rajta, ami nem sejtet sok jót.

    persuader

    Értem, köszi.
    Még valami. A gyári középállványa jó pár évvel ezelőtt meghajolt egy szerencsétlen felhúzás során, pont a légszűrő felé dőlt alap helyzetében a motor.. nem volt túl látványos, de a hátulról ránéztél, látszott h dől balra az egész. Ez pl közrejátszhatott? Azt sajnos nem tudom megtippelni, h ez által a benzinszint az úszóhában vajon kibillent e annyit, h abból vissza tudott volna prüszkölni. De lényeg a lényeg, h ősszel amikor gurultam vele párszor, akkor szerencsére nem láttam visszatolás nyomokat.
    Annó még a mebránlapokat is cseréltem karbonra.. elég rendesen megcincálta őket pár ezer km alatt, mert nem zártak jól, úgyhogy vettem még nyáron rá gyári fém lapokat, illetve új légszűrőt is kapott. Most tényleg 1:1-ben gyári az utolsó csavarig minden eleme.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák