Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #93271 üzenetére

    Oké, majd rakok bele egy kis bordót. :D
    Köszi!

    tboldi, nem számoltam, csak lőttem és töltöttem. Köszi!

    Kolondrum, 4 órát biztosan. De ez a komplex folyamat kb évi 3x alkalom. Nyilván mosni többször mosom, de az gyorsabban megvan.

    Bogyó bá'. Volt már extrémebb ideig tartó mosás, ápolás is. :)

    Mosquito, hjah, ott Májk lenyúlná a 18 éves csajokat előlem. :D Köszi!

    HSM

    Reálmotor szerint még 1 ilyen faceliftes van az országban ebben a színben. Aztán a fene tudja, h mi igaz ebből, de pont ez kicsi eséllyel jön majd szembe, valóban.
    Bizony, millió videót néztem yt-n előtte, h milyen dobbal mutatna jól és persze melyikkel nincs nagyon ronda hangja. Bár ez kb egyik dobbal sem adja azt a fajta klasszikus érces, V4 hangot, amit a VTEC még tudott. Jóval sterilebb, visszafogottabb, viszont a hang dinaikáját nem adja át egyik videó sem. Olyan öblös, h kis túlzással az ember a mellkasán érzi a nyomást mellette. :D
    A motor formája, az arányia, a gyári kipufogó stílusa miatt a klasszikus kerek, ovál, triovál dobok egyszerűen lelógnak róla. Iszonyú bénán mutat bármelyikkel: 01, 02, 03, 04
    A DAM dob ráadásul szerintem kellemesen is szól.
    Középállvány baromi jó dolog. Telepakolva, felmálházva azért nem bíznám az egészet egy oldalsztenderre, emellett a téli tároláshoz csak egy első emelő kell. A VTEC-en láncot ápolni szintúgy kényelmes volt. Engem nem zavar a jelenléte.
    Egy fekete plexit kell szereznem rá, és teljes az összkép.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák