Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #92319 üzenetére

    Ne már h magyaráznom kell. :D

    Nem akarok motor nélkül maradni! Alkalami vételt látok abban az 1.2-esben, eszem ágában nem állt eladni a VTEC-et, kizárólag amiatt raktam fel pontosan ugyanannyiért, amennyiért 3 évvel ezelőtt megvettem, h ha egy mód van rá, ne fél évig álljon két motorban a pénzem.
    Hiába van november, hiába jutott idén kevés időm használni, ha most eladom azonnal és az 1.2-es valami oknál fogva nem jön össze, akkor buktam a hibátlan, 3 évig gondozott, őrzött, féltett motorom és aktívan kereshetek fehér faceliftes 1.2-est. Amire Mo.-n nulla az esély, ugyanis itt a forgalmazás már korábban megszűnt, mint kint, úgyhogy marad az import.
    Nézd meg a hazai használt 1.2-es piacot, 2011-12. Fiatalabbat nem találni évek óta.
    Ez a fehér fekete meg kizárólag a 2015-ben kiadott facelift-ből van. Csak erre vagyok hajlandó ugrani / cserélni, az első ezüst fehér a szürke kerekek miatt csak 99%-os számomra.
    Ezen kívül ebben a kategóriában meg nincs másik típus jelenleg a piacon amiben meglátnám a hubazmegkell faktort.

    45 éves pali, megértette. Elmondtam neki a tök őszintét, fene hitte h ennyire gyorsan komoly(nak tűnő) vevő jelentkezik. Azt hittem legalább addig nem jön senki, míg annak a hazajuttatását le nem fixáltam teljesen, vagy haza nem ért (1-2 hét). Úgyhogy nem abban vagyok bizonytalan h el akarom-e adni vagy sem, hanem abban h összejön-e az 1.2-es. Amint utánfutón van, azonnal viheti bárki a 800-ast.
    Na.

    demars

    Köszi! Rajta vagyok. :)

    Mosquito

    Jaja, van egy VTEC-je és pályaidomot keres rá, meg tartalék alkatrészket. :))

    Mike

    Persze, van ez az oldal is, sőt, lehet én kiabáltam el, és vagyok naív. Pár héten belül ki kell derülnie, bedobom majd h alakult.

    Grillo

    Honda mindig lesz, vagy 2, vagy 4 keréken. :))

    Laraxior

    Meglátjuk.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • zgospel

    őstag

    válasz Topiccsendőr #92319 üzenetére

    "Mert en kb leszarom mit ir a hirdetesben, odamegyek, megnezem"
    Hát aki ilyen időmilliomos... Pöcsöm ér rá utazgatni keresztbe kasul az országban csak azért hogy potyára nézelődjön tyúkól melletti sufnikban.
    Gondolom azért valami alapján te is szűröd a hirdetéseket hogy melyikre indulsz el egyáltalán.

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák