Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz F1DO #8924 üzenetére

    nem azt mondom, hogy nem jobb, még talán érezni is lehet.
    arra céloztam, hogy literenként 50 Ft a felára, és a kutas láthatóan tudatlan, ostoba fajankó volt és életében nem ült még motoron, de már mondta a betanult szöveget hogy "ezek a motorkerékpárok a magas 13000-res fordulaton üzemelnek ezért szükségük van a magas oktánszámú blablabla"
    próbálta elmagyarázni, hogy tulajdonképpen a 95-össel ártok a motornak, és illene megadnom a módját a drágább üzemanyaggal a motorozásnak és a motornak...

    runner: ha egyáltalán odajönnek, nekem mindig tukmálnak, utálom is őket érte.. volt olyan kút ahonnan inkább eljöttem, mert levettem a kesztyűmet, a sisakomat erre odajött a srác és köszönés helyett azt találta odaböfögni hogy jó lenne ha leszállnék a tankoláshoz..
    hát a kurva anyádat azt, vissza is öltöztem a picsába és átmentem másik kúthoz.. értem én hogy biztos van aki lop meg bukóban nem illik tankolni/fizetni, de én ezeket levettem és odaálltam az oszlophoz közel, erre szálljak le, tologassam odébb és tankoljak kevesebbet sztenderen az ő fassága miatt?

    kijelenthetjük, hogy a kutasokat a taxisokkal tartom egy szinten. persze van 1-2 üdítő kivétel, de amúgy utálom őket :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák