Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz .mf #8642 üzenetére

    bár nagyon ritkán tévedek fel pályára, előztem már ilyen idiótát a belsőben úgy, hogy elfértem mellette.. bár nem vagyok rá büszke, veszélytelen volt a szitu mert kurva sok hely volt és kvázi becsalogatott az ember, hogy ha már farok volt azért hagyott helyet hogy elférjek.. ez a jobbik eset. (ő előzte a kamiont 95-tel, kamion ment 90-nel, én meg jöttem kb 120-szal, behúzódott hogy elférjek, én meg éltem a lehetőséggel)

    a rosszabbik eset az, amit egyszerűen nem tudok elfogadni és komolyan nem hinném el ha nem lenne ilyen ismerősöm (szerencsére nem túl közeli): "ha 130-cal lehet menni, akkor a belsőben én annyival megyek. ha 110-zel, akkor annyival. felőlem jöhet bárki mögöttem, nem fogok kimenni a szélére. ott a tábla, ennyi a max megengedett sebesség, én is ennyivel megyek - a belső sávban"
    az asszony mesélte, hogy a munkatársával mentek le céges bulira balatonra, és a kedves kolléga végigveretett a belső sávban a max megengedett sebességgel, és akármikor mászott valaki a seggükbe elmagyarázta, hogy nem fog lehúzódni mert itt ennyivel lehet menni. sajnos nem volt rá mód hogy menet közben kiszálljanak a többiek, így együtt égett a fejük egész úton. seggberúgnám az ilyen önjelölt rendőröket és igazságosztókat az biztos...

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák