Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz baboss #64935 üzenetére

    Minden esetre nekem kikerekedtek a szemeim és ahogy látom másnak is.
    Viszont hasonlót épp a napokban hallottam csak autóval.
    Mással meg más vaj van, tehát ennyi. :R
    A motoromhoz érni sem érnek sem családban sem melóban ha esetleg útban lenne, az ott rohad meg én meg nem mozdítom. Pl faterom az utánfutót nem hozta ki mert előtte volt a motor. Tavaly. Másnap már szólt, reggel kitettem.

    Veszek holnap kabátot:
    PLUS Roller Red
    A Textil kabát 600 D Heavy Duty poliészter anyagból készült. 4 évszakos használatra. Airvent-cipzár elöl és hátul. 3M fényvisszaverő az első és hátsó oldalon Kivehető thermo bélés Z-liner membrán. A maximális biztonság érdekében beépített könyök, váll és gerincprotektorok XS-3XL méretekben.
    Légszűrő átvétel közben megláttam, hogy próbálgatja valaki az utolsó jó méretet nekem, felpróbáltam, kényelmes, protektorok jó helyen vannak. Pólóra és vastag pulóverre felvéve is jó.

    [ Szerkesztve ]

  • #79335424

    törölt tag

    válasz baboss #64935 üzenetére

    Mi talán mások voltunk? Én biztos nem. Fater beállt a kocsival a garázsba és kiszúrta, hogy a 10 éve lezsírozott Trophy -jának a kipuffogójára ráolvadt a ponyva. :U Volt pitty-putty, szobafogság, meg elvette a garázskulcsomat. Azt nem tudta, hogy az első emeleti ablakom már régóta ajtóként is funkcionál, mint ahogy azt sem, hogy a szomszéd srác lakáskulcsa nyitja a garázsunkat. Reggelre 4 bakon volt a családi Trabi a garázsban. Persze, tudta az öreg, hogy honnan fúj a szél, de nem tudta rámhúzni a balhét, hiszen "tuti alibim" volt. Nem sokkal később megkaptam a Trophy -t. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák