Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yoshida

    aktív tag

    válasz PoLizei #42781 üzenetére

    Én szombat, vagy vasárnap akartam elgurulni a céges mélygarázsba téli pihenőre, de állandóan esett, vagy vizes volt minden, inkább maradtam...

    Most kint áll a kertben még mindig, igaz, legalább le van takarva. másfél hete mentem utoljára vele, akkor raktam fel a markolat fűtést, és azóta áll, úgyhogy minden adott egy jó kis akksi lemerüléshez :D De állítólag ez az oxford fajta fűtő nem tudja lemeríteni az akksit, mert 11V alatt kikapcsol, meg nem engedi bekapcsolni, ha nem jár a motor.

    Kamera: Nekem a gopro 3+ is béna szürkületben, vagy nagyon erős felhős időben, egyszerűen ha nincs elég fény, akkor a mozgó részek elmosódottak. Ha sisakon van a kamera, akkor még elmegy, de bringán a vázra rögzítve pl. épp hogy csak használható valamire. (nyáron fénybe viszont bringa vázon is tűéles a kép, rendszámok leolvashatóak egész messziről is)
    Amivel lehet játszani, hogy nagyobb látószöget beállítani, akkor nem kell annyi fény neki a jó felvételhez. A gopronak ez egy nagy előnye, superview beállításnál kb 170 fokos a látószög széltében, és föl-le is nagyon nagy. Viszont így meg eléggé picik az elötted történő dolgok.

    Ez talán általános minden kameránál (fizikai törvényszerűség :) ), de 5-10 foknál már alig felét, 2/3-át tudja felvételi időben, mint melegen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák