Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Pocee #41662 üzenetére

    Ha elmegyek motorozni, mindig beöltözök (én legalább is). Nem pont bőrruhára gondolok de legalább valami zárt cucc meg egy magas szárú cipő illik azért. Nyilván van, hogy útközben megállok itt-ott inni/enni valamit de ugye attól még rajtam lesz a ruha. Ha csak le akarok ugrani a teázóba, kávézóba akárhová, lemegyek gyalog vagy biciklivel vagy akárhogy. Ha mondjuk a kedvenc kávézóm a szomszéd városban van, elmegyek motorral, de akkor meg már beöltözök. Szóval ahogy én látom: ha valaki érzi magát elég tökösnek, hogy ezres sportgépekkel mászkáljon, akkor annyira ne legyen már gizda, hogy nem bírja ki rendes motoros cuccban 20 percig, amíg beül valahová. Ha meg csak leugrok egy utcával arrébb, tök felesleges a motor, ha csak nem azért, hogy letámasszam az út mellé mutogatni, hogy én aztán mekkora májer gyerek vagyok. A papucs, rövidgatya, póló meg nálam sehogyan sem összeegyeztethető egy sportmotorral, a kettő valahogy üti egymást, persze lehet én látom rosszul a dolgokat. Persze felőlem aztán egyszál fecskében is motorozhatnak, pont nem érdekel, csak az én szememben ez inkább magamutogatás, mint motorozás.

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák