Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alu

    senior tag

    válasz .mf #18756 üzenetére

    & ALI_G & zsoltee10

    Nem nagyon szeretném eladni, mert már lassan családi örökségnek számít. :)
    Nézegettem 50/125 -ös DT -t, de miután mentem egy karikát barátom 200 -as DT -jével.. ..szóval valahogy nem az én világom, hát még ha 50/125 -ös lenne.. (125 -ös cr után nem mondjuk nem csoda...)
    Egyenlőre jogsi sincs, ezért szeretném endurozgatásra használni, nem útra. Az 50 -es jogsit decemberben kezdhetném el (jó nagy hülyének tartom magam, hogy nem tettem le 14 évesen az 50 -es jogsit... :W), de már értelmesebbnek látom megvárni a 17 -et és akkor letenni autóra, mellesleg ha jól tévedek most már nem is 50ccm -ig kapom meg automatikusan a motorjogsit, hanem 125ccm -ig.
    Ez a sajnos meghalni mindegyikkel lehet mondás sajnos igaz, de ezért is szeretek jobban terepen motorozni, mert ott kisebb az esélye, hogy egy másik -csúnya leszek- barom miatt, (aki azt hiszi ő az utak királya) nyaljam fel az aszfaltot.. de lehet csak egy figyelmetlen autós is a hibás, motoron végtelen vagy... :( Terepen pedig nagyrészt a saját hülyeséged miatt dobod el a vasat. :)

    Lehet nektek lesz igazatok, hogy kéne néznem valami normális motort, de manapság mit érdemes terepre venni, amit nem sajnálsz annyira és nem egy vagyonba kerül? :F

    (#18759) molnarpeter
    Ha belemegyek ebbe a felújítós dologba, a blokkot szerintem kihagyom, talán csapágy + szimering amit nem ártana cserélni. Köszönöm a tanácsokat, majd lehet átolvasgatom a Simson fórumot és ott kérdezősködök tovább. :)

    λŁƯ™

Új hozzászólás Aktív témák