Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeZ...

    aktív tag

    válasz Shadowbull #147422 üzenetére

    Ez igaz, de a jogisítvány megléte és a jármű birtoklása nem ugyanaz a dolog. A baráti körben is a gyerkőcök többségének van vagy lesz jogsija, de csak a fele akar is járművet magának. Néha-néha amikor nagyon szükséges, bepattanak egy megosztós autóba , aztán ennyi.

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Shadowbull #147422 üzenetére

    Abban a korban nem tudom, melyik tényező nyom többet a latba: a gyerek érdeklődése, vagy a szülők anyagi helyzete...

    FeZ...: amelyik településen elérhető a szolgáltatás...

    bacus: mikor a Passat összetört, kiszámoltam, hogy a nálunk eltöltött idő alatt mibe került éves szinten az autó. Maga az autó, tankolás, szervizelés, biztosítás, pályamatrica, stb. Ezt összevetettem a Mol Limo adta lehetőségekkel és a gápjárműhasználati szokásainkkal.
    Az jött ki, hogy a Passat éves költségeiből a Mol Limo lefedné a belföldi vidéki útjainkat és átlagosan 2-3 hetente beleférne még egynapos bérlés, valamint a kifli.hu prémium tagságija (nagybevásárlások házhoz szállítása díjmentesen).
    Ha megfejelem azzal, hogy saját tulajdonú autó híján kiadom a garázst, akkor az évi egy külföldi nyaralás autóbérlése is meg van oldva.

    A mérleg másik oldalán ott a rendelkezésre állás és akármilyen népszerű és elterjedt dolog a carsharing Budapesten, mégsem áll egy autó folyamatosan a garázsban, vagy 10 perc sétatávon belül...

    Shadowbull: családban a 4 gyerekeseknél is megszaporodtak a jogsik, de kocsi csak apukának van, szabad felhasználású céges. A gyerekek többsége már nem a szülőknél lakik... A nagyfiú a karácsonyi időszakban elhozott egy nagyobb wigo-t 48 órára.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák