Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Shadowbull #141200 üzenetére

    Átnyálaztam a teljes palettát, de nem tudom.. ez az RS szerintem béna. Az arányai is.. túl nyújtott, ül a hátulja, kialakításhoz képest magas a kormány. Logo és a boxer nélkül simán elhinném, h vmi kínai gyártó próbálkozása. De jam, nyilván ízlések és pofonok.



    Az R azért fickósabb már, de szerintem kár, h megszűntették a típusnál a telelever első felfüggesztést.
    Szűk garázshoz tudsz venni gurulós motorállványt, amire felparkolva pikk pakk be lehet forgatni autó elé / mögé a motort.

    persu, ah értem. :D Ispán rang, nagy. :D

    bacus Jah h a vario full műanyag, látod, eddig sem jutottam még el, annyira friss a story.
    De igen, alu kofferben gondolkodnék mindenképpen, ezekre az illik.. , akkor ahhoz meg gondolom úgyis kell a tartó konzol.
    Köszi, el tduom képzelni így is a megoldásod, klassz, de a textil táska nem gyere be.
    Egyébként van egy cimborám, neki 1200-es GS-e van, ő azt mondja, h 3-4 napos utakhoz elég egy nagy top case is, és sokkal könnyebb vele motorozni, mint oldaldobozokkal.
    Meglátjuk mennyire kell majd az oldaldoboz.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák