Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #125196 üzenetére

    A hűtő elhelyezést nézegettem, hogy érdekes. Egy évfolyammal felettem haveromnak a VTR-en is oldalt vannak és erősen panaszkodik rá nyáron, hogy szinte állandóan megy a venti reggel is mikor a szentendrein araszol 40-50-el.

    Meg az öntömege akkora mint a CB-nek ha rajta ülök. :DDD Nem az volt a kérdésem, hogy lehetséges-e hanem az, hogy mennyire szenvedős mivel emlékeim szerint 3 800-as is volt a topikban. :)

    runner 125 ABS nem lesz szempont még jó két év amúgy is, csak 1:1 láttam ma és nagyon megfogott. Nem kimondottan vagyok nagy túrázó de súlyra még éppen belefér a mindenes kategóriába. :D Derék pozira nem is tűnik vészesnek az ~180-hoz, a csutka az nem emelt csutkakormány? Vagy attól még előretámaszkodós?

    Akár, hogy nézem a következő lépcsőt nagyon harapófogónak érzem a témát, sor4-et nem akarok mert nem. Nem szimpi se a vonyíkolás se a pörgetés a V2 vonalon meg 2 olasz van csak amik tetszenek de akkora a kontraszt a CB és a Hyo közt, hogy nem tudom, hogy szeretnék-e még egyszer egy "törődősebb" motort. Új motor árát megint nem akarom kiköhögni suli után szóval az MT07 is kiesett, a használt árak is brutálisak.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák