Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz JoinR #117832 üzenetére

    Honda:
    2 NAPOS TANFOLYAMOK
    BEVEZETŐ, ALAP 1/2:
    Hétköznap / Hétvégén 49 000 Ft / 53 000 Ft
    1 NAPOS TANFOLYAMOK
    ALAP 1/2 GYAKORLÓ, FEDETTPÁLYÁS, TEREP (DIRT):
    Hétköznap / Hétvégén 30 000 Ft / 32 000 Ft

    Ehhez képest a BMW:
    1 NAPOS TANFOLYAMOK
    ALAP, INTENZÍV, HALADÓ, OFF-ROAD ALAP/HALADÓ egységesen 34 000 Ft
    GYAKORLÓ: 21 000 Ft
    ROBOGÓ ALAP, HALADÓ: 24 000 Ft (sajáttal 18 000 Ft)

    A rövidségben igazad van, a kajáért nálunk elnézést is kértek, mert a vírus miatt nem tudták megoldani jól, de 2 éve pl. átmentünk Bugyiba étterembe enni, és az rendben volt.
    Árban ettől függetlenül szerintem jóval olcsóbb a BMW, pláne nekünk vidékieknek, mert 2 naposhoz kellene még szállás is.

    Azt, hogy adnak motort nem tudtam, azt hittem saját motoros ez is. Viszont ahogy Te is írod, nekem is az előny, hogy a saját motoromon gyakorlok. Valamit valamiért.
    A 10eFt (~20%) kedvezmény oké, de akkor említsük meg a BMW early bird 10% szezon eleji kedvezményét is, ami ugyan csak 3400Ft, de így sem rossz, illetve én ugye csókos vagyok, és még ennél is olcsóbban voltunk, de tudjuk, hogy nincs mindenkinek olyan széles nyelve, mint nekem. Ha megyek haladóra, akkor pl. nekem sem lesz már olyan olcsó asszem...

    Persze abban Neked van igazad, hogy ha az ár/nap, vagy az ár/óra értéket nézzük, akkor a Honda lesz az olcsóbb... Én csak a végösszeget néztem eddig. Érdekes dolgok ezek!

    Köszönöm az észrevételt, a Honda tréning új fényben világítódott meg a szememben! :R

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák