Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz tboy93 #116668 üzenetére

    Minden szemüveg barát amíg a fül mögötti kanyar nagyon enyhe vagy egyáltalán nincs.

    Ha meg erős benne a kanyar akkor semmi nem az

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • duni84

    aktív tag

    válasz tboy93 #116668 üzenetére

    miért szeretnél felnyitható sisakot? nem lebeszélni akarlak róla (nekem is van egy, használni is szoktam), csak érdekel az indíttatás. nekem ez volt az első "normális sisakom" (nem játszós, hanem amire pénzt is hajlandó voltam áldozni, felnőtt fejjel nem kizárólag a dizájn és ár alapján dönteni), de egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor használtam felnyitva. ismerőseim közt vannak sokan, akik felnyitják pl városban/faluban, de ha bármelyik "sima" sisakon a plexit felpattintod, azzal ugyanúgy át tudod szellőztetni a fejed. cserébe a felnyitható sisakok tipikusan picit nagyobbak és nehezebbek, mint a nem felnyitható társaik (ugyanazon ársávban/szolgáltatás sávban). max határátkelőn és benzinkúton nyitom fel, de pl tankolásoknál van, ahol simán elzárják a kútfejet, amíg le nem veszem (felnyitás nem elég), a lakhelyem környékén, ahol rendszeresen járok meg le sem kell vennem, mert úgyis tudják, hogy nem rabolni jövök és fizetek a végén. szóval ha csak összvért keresel első sisaknak, akkor nem biztos, hogy hosszabb távon ki fogod használni a nyithatóságát.

    szemüveg barátnak meg mindegyik az, ha a szemüveged szára nem túl vastag és főleg nem hajlik le a füled mögé :) akkor is, ha pl gyárilag nem tettek bele egy kis "csatornát" a szemüveg szárnak. anélkül is tök kényelmesek lesznek pár hét után. én spec legutóbb a szemüvegemet vettem a sisakokhoz, nem fordítva

    a típusokról meg inkább annyit, hogy menj el a közeledben levő üzletekbe és próbálj fel többet, aztán kiderül, hogy melyik passzol leginkább a TE fejformádra. itt elég jól körbejárják a témát angolul. ha megvan a fejformádhoz passzoló, onnantól mindegy is, hogy mi mit ajánlunk a fórumban

    [ Szerkesztve ]

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák