Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #113372 üzenetére

    Nem szorosan ide tartozik, de az autópályán két centire a seggedbe haladók már nem a bmw-sek, hanem k.rva Octavia-s üzletkötők vagy mik. Többnyire.... a szerb, román, ukrán mercis azért még mindig adja. :DDD

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

  • z123456789

    addikt

    válasz Topiccsendőr #113372 üzenetére

    Na! Hazaértem a láblógatásból, jó olvasást mindenkinek! :DDD

    Mi a szart csinált Etnies? :D Miért tiltották le? :D

    (#113372) persuader
    "Biciklit se nagyon kene venni, azt nagyon utaljak az utakon :D" :DDD :DDD
    Lényegében kiegészítetted a gondolataimat. Az utolsó bekezdéssel is.

    (#113373) V.Stryker
    Octaviások...el sem kezdem kifejteni. Kösz hogy leírtad. :R :D De a BMW-sek ezt kihívásnak tekintik, nyugi nem maradnak le ettől. :D Viszont ilyenkor tök szívesen lennék BMW-s. Megmutatnám, lehet BMW-t is toleránsan vezetni. Nem nagy tudomány elviselni a másikat azon az úton, amiért ő pont ugyanannyit fizet, mint én.

    (#113379) zgospel
    Jahahahj! A Galaxys faterok... :DDD Meg amúgy igen, a céges oktávia kategóriából bármi jöhet szinte. Oktávia kötelezően toló jármű.

    (#113381) tboldi
    Hálisten egyre több várja otthon a szigorított műszaki vizsgát. :DDD

    #113387) Econ
    Volt itt korábban egy hsz-em, amiben megemlítettem, hogy tör fel a GS mint büdösvíz, sztárolják is, és valóban jó is. Pont ez miatt sokan átülnek rá, ami ugye vegyíti a társaságot. Ahogy akkor is leírtam, egyre több sebessgéjancsi is ilyet vesz, és nem egyszer fordul elő, hogy keréken látom a városban őket, dobozokkal az oldalán, pólóban, mert épp csak a lidl-be ugrott el azzal a döggel, illetve olyan szembe előzések, hogy komolyan messziről azt hiszem a gixer csapat jön, de aztán látom, hogy ez "csak" egy GS, de valamiért nem a nagyfater tempójával megy. Félreértés ne essék. Irigylem kurvára, hogy dobozokkal, meg a 300 kg-os motorral tud kerekezni. :D Meg azt is megértem, hogy ezzel a motorral aztán aki tud manőverezni, az tényleg tud, de ettől még egyre parábbak ezekkel a nagy dögökkel a motorosok, és nem lesz már rájuk jellemző, hogy bajor papa, szépen cammog Balaton felé. De mivel a túraendurók amúgy is nagy slágerek, nem csak a GS-sel mennek így majd egyre többen. És mindettől fügetlenül is mondom neked. Vegyél GS-t, vegyél BMW-t és mutasd meg hogy marhára nem kell megváltoznod, és kibújni emberi mivoltodból, mert mások azt hiszik, a márka velejárója. :R Nekem az ilyenek mindig kihívások voltak.

    (#113388) Shin Chen
    "valamiért az osztrákok a kistesó komplexus fogalmát juttatják az eszembe " Na, nekem aztán semmilyen komplexusom nincs velük szemben. Én bevallom ha irigy vagyok, de személy szerint jól érzem magam a bőrömben, és örülök, hogy a határ ezen oldalán születtem. :) A rántott hús + krumpli saláta, na arra irigy vagyok. :DDD
    Duke a kiszemelt?

    (#113390) zgospel
    "Ennyi ésszel nem értem hogy tudnak egyáltalán levegőt venni " A smile-t direkt nem másoltam ki, mert ez egy nagyon is komoly, és jó kérdés. Sosem értem mi a koncepciója egy végtelen hosszú tömött sor mögött a villogtatással, ahol a külsőben ugyanilyen tömött sor van kamionokból...mondjuk volt olyan élményem, amikor két bécsi rendszámú szakadék 5-ös bmw ( :) ) a török vin dizelekkel az életemre tört. Rendesen rámhúzta az autót mindegyik 1 percen belül, mondom nem hiszem el báttya, ez most komoly? :D Az első utána még majdnem kiírtotta a fél magyar autópályát, úgy cikázott, a másik nem tudott elmenekülni, de nem mert kijönni a kihajtónál. :D

    (#113392) V.Stryker
    Esküszöm az égre a szüttyögő előző suzi alto, vagy daewoo tico, nem zavar, de az ilyen villogósoknak én sem szoktam nagyon kegyelmezni. ;]

    (#113402) csongi
    Nekem mindegy ki miben hisz, tényleg, de a többiek szempontjából, ezt mire alapozod?

    (#113409) V.Stryker
    Én rajta vagyok. 2005-ös a motor, több mint egy hónapja lent áll a garázsban teletankolva MOL 95-tel. ;)
    Ja, és nem, nem kell tőlem sem motort venni, nyugi, majd nem fogom azt írni a hirdetésbe, hogy csak 100-assal használtam. Azt írom majd, hogy csak magyar MOL 95-össel használtam. :))

    (#113429) zgospel
    :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák