Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz jacis #112457 üzenetére

    Valami hófehér Dave cucc ha hazaérek este megnézem. De lényegében ami natúr nem illatos és glicerines jó lesz rá! Azóta a perforált részen és a vállán se akar pikkelyesedni a fehér bőr sem.

    @etnies: jó az mindenre a természet sem hülye. :D A gyári bőrápolókat is vegye meg a halál nekem anno a rendes hasított kabáthoz akartak eladni.... :D

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • duni84

    aktív tag

    válasz jacis #112457 üzenetére

    @jacis #112457: az autóban én is csak az ülőfelület szélére használom, középen velúr (szintén sonax hab, aztán porszívó :) ). évente egyszer szoktam átkenni vele. tél elején, amikor elrakom a ruhákat. amúgy szezon közben meg max annyi, hogy babapopsi törlővel áttörölgetem, hogy lejöjjenek a bogarak, meg a por/mocsok

    @persuader #112459: nem reklámnak szánom, de nekem ezekből van 4 csomag: a szél annyira nem fújja át, esés nincs belőle, ha az ember simán átmegy rajta. ha meredek szögben éri a gumi, akkor is inkább kilöki maga alól (nincsenek az alján kis fogak, hogy megkapaszkodjon az aszfaltban) a motor, aztán nincs zakózás. és tényleg a helyi tesco parkoló hátuljában szoktuk kirakosgatni önhatalmúlag. eddig nem szólt érte se ott dolgozó, se vásárló, se rendőr (utóbbival egyszer volt beszélgetés, aki szemlátomást díjazta és jó gyakorlást kívánt elköszönéskor). szóval ezt simán lehetne kalapálni a kezdők fejébe. youtube + bója + idő, amit rászán lassú sebességgel ív szűkítgetésre, meg 8-asok rajzolására, aztán máris nagyobb esélye van túlélni. meg vészfékezést/kikerülést gyakorolni bóják előtt/között rizikó nélkül.

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák