Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz runner 125 #107425 üzenetére

    Az volt! :K

    Itt is esett az eső 6 napon keresztül, szombaton nagyon szép idő volt, gondoltam akkor vasárnap reggel 8:00-kor indulás.
    Felkeltem reggel kinézek az ablakon süt a nap, jájjiii végre indulás, mire elkészülődtem beborult az ég.
    10 perccel indulás előtt elkezdett esni az eső, hívom havert hogy Kisbéren esik e, azt mondja nem ott szép idő van.
    Gondoltam magamban akkor elindulok, lehet csak itt Csernyén van ilyen szemét idő, nem jól gondoltam, egészen Kisbérig esett.
    Mire odaértem jól átáztam, kértem is egy hajszárítót hogy megszárítsam a nadrágomat.
    Vártunk kb fél órát utána abbahagyta végre, egészen amíg haza nem értem szép idő volt, nagyon meleg, én meg jól beöltöztem a reggeli eső végett.
    Elrakni nem tudtam, úgy hogy a túra végére jobban le voltam izzadva mint amikor reggel megáztam.
    Annyira hulla voltam hogy csak kóvályogtam az udvaron amikor letettem a vasat.
    Múltkor is erre jártunk, kisebb/nagyobb kitérőkkel, csak akkor könnyű volt menni, nem volt ennyire megterhelő.
    Fáj is mindenem, érzem magamon ezt a 120-150 kilométer közti terepezést.

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Új hozzászólás Aktív témák