Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz JoinR #105066 üzenetére

    Érdemes azért figyelembe venni, hogy a bevezető ár gyakran magas és még nincs komolyabb árengedmény. Az SH árából minimálisan engedtek másfél éve, helyette (valószínűleg ez az általános) kaptam lábtakarót, három fokozatú markolatfűtést, hátsó dobozt is (lehet, hogy a plexi is így lett?). Így az ügyfél is elégedett, meg a cég is eladhatja komolyabb árengedmény nélkül a járgányát. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy egy normális hozzáállású szakkereskedéstől nem sajnálom az árrést, hobbifotósként például némi ártöbbletet is elviselek, hogy egy kellő hozzáértést mutató szaküzlet fennmaradását ezzel is támogassam a kizárólag neten kereskedő cégekkel szemben.

    Más példám rögtön kettő is akadt, a Suzukinál lelkes FB-követőim dolgoznak, amikor bementem az üzletbe azonnal megismertek és rögtön egy komolyabb árengedménnyel kedveskedtek. Tavaly ősszel pedig magánszemélyként kaptam 30 százalékot(!) a Fordnál.

    A CB500X miatt elmentem két helyre is, a Szallerbeck kissé szét van (felújítják), a Dream a szokásos, de az új modell csak a jövő héten lesz.

    (#105067) zgospel

    Köszi a választ, bitang gép lehet. Az MT-09 ergonómiája tényleg véleményes (191 magas vagyok), de nálam azon kevesek közé tartozik, ami képes lenne felülírni az ilyen jellegű megfontolásokat. :D Áldom a józan eszem, hogy nem veszek hasonló gépet, nem bírnám megállni, hogy ne húzzam csutkáig, pedig már nem mai gyerek vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák