Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz etnies #104120 üzenetére

    Nem.
    Nem azt írjuk, hogy szopjon ő is, mert mi is szoptunk, hanem azt, hogy kis pénzből is el lehet érni a célokat! Pláne, amikor fiatal az ember! Hát anno hol érdekelt minket, hogy mi az a minőségi motoros ruha? Örültünk, ha motorozhattunk, a többi nem volt fontos...
    Idővel az embernek mások a lehetőségei, és másképp áll a dolgokhoz, de fiatalon kb. egy Jawa Mustangon is jól éreztük (volna) magunkat!

    A Te álláspontod is tök rendben van, és tök jó, hogy leírod. A baj nem azzal van, amit írsz, hanem megint azzal, ahogy írod. El kell fogadni, hogy nem csak egy álláspont van! ;)

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz etnies #104120 üzenetére

    NEM csak szar van ennyiért, melyen ár alatt vettem lesajnált koreait majd 4 év és 26k km után is csak 2 tömítéssel volt probléma... Ill 1 tömítés 1 szimering.

    Ha erre telik vegye meg később melo mellet majd cserél, addig is élvezi.
    Gyűjthettem volna rögtön egy 600-as gixxerre akár minek. Ha alacsony most a büdzsé később a fenntartás fogja kiölni az örömet azért a VTR-ed és az MZ közt árakban ha a kopó dolgokat tekintem van egy szakadék.
    Én is ezért vettem olcsóbb kisebbet kezdéshez.

    Btw gumi, szelep kérdés

    90 fokos szelepnek felnire van értelme? Könnyebb hozzáférést leszámítva.

    Mivel megjöttek a gumik (nem most nem sz#ptam be a méretet mint nyár elején a PR5-őkkel. :D)

    Kíváncsi leszek Contit nem tudott már beszerezni az R17 RoadSmart II lett végül.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák