Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    Muhaha, ilyen egyszer velem esett meg, 125-ös TSR-el nyomultam kb 19 lehettem, faszi vagy kilóval előzött meg hungárián úgy hogy alig volt forgalom, mögöttem jött, mellettem közel távolt senki, de neki úgy kelett előzni hogy 10 centire suhant el mellettem, lámpánál odagurultam oszt mondom neki hogy barátom én megértem hogy sietsz ez engem nem zavar de ne 10 centire tőlem főleg hogy senki sincs az úton, mire jó ez? Erre bemutatott és elküldött anyámba, mondom neki hogy remélem a gyereked mellett is elmegy majd egy ilyen fasz mint te 10 centire kívánom hogy ne akkor kerüljön ki egy kátyút...
    Előregurultam a lépmához, erre láttam a pillantóból hogy kiszállt, odajön napszemüvegbe és lefejelt, rajtam meg ugye bukó, napszemöveg meg kettétört a fején és ahogy néztem a hülyének a szeme is felrepedt, hangosan felröhögtem ahogy a szemüvegét vakarta fel a földről, azt benyomtam egyesbe és el :D

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák