Keresés

Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz Integra #42663 üzenetére

    Bennem azért felmerülne, hogy szegény motor... Sosem volt komoly motoros balesetem, igaz, itt is egész megúszta a srác, csak ujjam törtem meg nekimentem 30-cal oszlopnak, ilyesmi. Első gondolatom többnyire nincs, az ilyen "hoppá mivan" (az esetek nagy részében amúgysem voltam valami jól, amikor estem, lementem az útról, ilyenek. ó, a kezdet, amikor még csak az elméletet tanultam... forgalmi órákon és jogsival már sosem estem :D), a második... nem pontosan tudom a sorrendet, szerintem változó, hogy Cilit féltem vagy magamat először :) De közel vannak egymáshoz, már ha eszembe jut, hogy nekem bajom is lehet.
    Persze, lehet venni másik motort, de ő Cili. Jóindulatú, kedves kis motor, akit egyszer valaki megvett a barátnő miatt, ment vele közel 6000km-t, lecserélte a barátnőt, kis motor ott porosodott a garázsban csomó ideig, megvettem, a hibátlan kis testét picit szétvertem itt-ott, míg megtanultam motorozni (jobb lett volna nyaralással kezdeni. nagyon szar volt munka után próbálkozni úgy, hogy évek óta nem pihentem igazán. persze voltak más tényezők is)... neki még élni kell... túrázni, élvezni az életet. Azért motor.
    A számítógépeimmel sosem álltam meghitt kapcsolatban, de a motor, az más. Főleg ő :) Bár Teresát is megtanultam tisztelni, vannak jó személyiségvonásai, pl. sosem hagy minket cserben, szarrákopott fogasszíj vagy negyedrész ledarálódott szíjtárcsa mellett sem. Simán meghalhattunk volna, ha ezek nem a megfelelő pillanatban estek volna szét. Persze a védangyalomnak is illendő megveregetni a vállát. Mindenesetre Alvaro tanult belőle, máskor nem várja meg, míg elszakad a szíj, s nem hiszi el neki, hogy még jól van. A másikról annyira nem tehet, ő próbálkozott, de a vám/posta lenyúlta az alkatrészt. Azóta is síri csend van a témában, tologatták az aktát egyik szekcióból a másikba, ilyenek.

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz Integra #42663 üzenetére

    Basszus én a balesetemnél olyan nyugodt voltam végig hogy még a szívverésem is csak 50 volt percenként.
    Mentőbe a csaj azt mondta nekem szedek valamit hogy ilyen nyugodt vagyok?
    Mondom nem csak tudatában vagyok hogy szerencsére egyben vagyunk és ez a legfontosabb.

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Aktív témák