Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobak 27

    tag

    Sziasztok!

    Régen jártam errefelé, mert működött szépen a 1,5 éve feltett CM9-em. Hogy melyik volt pontosan, már nem tudom, de valamelyik nightly.
    Most este viszont elkezdett hívni valakit, nem tudtam lenyomni, ezért kivettem belőle az aksit. Ez hiba volt, mert azóta csak a Motorola jelig jutok el. Boot Loaderbe be tudtam tenni, de az itthoni gépemen nincsenek fönt a szükséges programok egy flasheléshez, ami már amúgy időszerű lett volna, mert már szinte alig működött valami.
    Abban kérnék segítséget, hogy ilyenkor RSD-vel újra tudom flashelni? Ha igen, mondjatok már néhány helyet, ahol fent vannak a legújabb romok, mert nem találok csak bizonytalan forrásokat. Láttam, hogy pár hsz-szel előttem volt kérdés, hogy melyik most a legjobb rom, ez tudom, hogy ízlés kérdése. Nekem anno Jordan volt fönt. Vannak még nemi romjai vagy már teljesen újak vannak?
    Ha tudnátok kicsit segíteni, hogy életet leheljek a vasba, azt nagyon megköszönném.

  • Kobak 27

    tag

    válasz R19 #8894 üzenetére

    Köszönöm válaszodat, természetesen a leírást ismertem, de köszönöm a linket.
    Nem szeretnék viszont cm7-es romot feltenni, a 9-es nekem "eddig" működött és szerettem.
    Esetleg cm9-es vagy 10-es jó rom link?
    Egyelőre azzal küzdök, hogy valahogy feltöltsem a telefont, mert éjszaka teljesen lemerítette magát és így semmit nem tudok csinálni.
    Az egyértelmű, hogy valahogy először visszarakom a gyári romot és utána rakok fel valami újabbat, mert csak a boot loaderig jutok el, a custom recovery már esélytelen sajnos.
    Előre is köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák