Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz bibliator #3904 üzenetére

    Szóval akkor ez tényleg a mobilnetet kapcsolja ki. OK. Köszönöm.
    Azért kellett megkérdeznem, mert tényleg nem volt egyértelmű (vagy túl egyértelmű volt), hogy ez valóban a kapcsolatot tiltja, vagy csak azt, hogy naplózza az adatforgalmat. Meg ugye amit korábban írtam, hogy több helyen is volt adatkapcsolatra való utalás, és nem mindig volt egyértelmű, hogy melyik a "master", ami tényleg mindent letilt. Mert ugye itt van ez a kapcsoló is, de ugyanakkor máshol - esetleg más alkalmazásban - az az érzetet keltettet, hogy tök mindegy, hogy tiltva van-e, az adott alkalmazás akkor is használhatja a mobilnetet.
    Sygic például soha nem dobott még fel nekem olyat, hogy nem tudott kapcsolódni a szerverhez és abban sem volt egyértelmű a beállítás, mivel csak annyi volt ott, hogy rákérdezzen, vagy ne, ha adatokat akar letölteni mobilneten. Ez számomra nem azt jelentette, hogy nem akar felkapcsolódni, hanem azt, hogy legyen e kérdés, vagy ne.

    Na az ilyenek miatt nem voltam benne sohasem biztos, hogy a mobilnet tiltva van-e.
    Az én simemnél nem számított, mert az dominó-s volt és soha nem volt feltöltve, viszont most a céges előfizetéses van benne, és így is szívják a véremet, ha privát hívásokra használom egyszer/kétszer egy hónapban. Némi mobilnetes többletköltségért minimum véráldozatot követelnének.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák