Új hozzászólás Aktív témák

  • mihione

    őstag

    válasz FearTomi #127 üzenetére

    Szerintem egészen jól bírja pont most néztem öcsém telóját neki sima defy van nekem plusszos nálam a tegnap telepített rendszer (ami sztem még nem teljesen pontos) 100%-ról 10 óra 45 perce megy és most van 61%-on,kijelző ment 2 óra 4 percet,a wifi 10 óra 24 percet és leginkább böngésztem meg messengeren dumáltam ez idő alatt. Öcsémé pedig 100%-56% 9 óra alatt 1 óra 50 perc kijelző használattal.
    Nálam sok GB-s rom nem bírta így mint ez az új qcmx...bár már régóta nem volt fent mióta kijött az ics és a jb csak azt használom.

    Az meg nemtudom mennyire számít h én egy samsung töltőt használok mert a gyári töltőm fogta magát és tönkrement elég rövid időn belül :S

    Edit:ráadásul full gappsot raktam fel lehet a minimallal még jobb lenne a fogyasztás csak már ki akartam próbálni ezt a google asszisztenst...bár így h magyar nyelvel csak keresni tud és át kell állítani az egész rendszert angolra nem sok haszna van -.- ja és én tmobilos vagyok,am ha megnézitek a telefon jelét és szép zöld végig akkor jó a térerő ami szintén számít fogyasztásban!

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

Új hozzászólás Aktív témák