Keresés

Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz Moon_Walker #7154 üzenetére

    Teljes egészében tudom értelmezni, hogy mit jelent a nightly. Te nem tudod értelmezni amit leírtam. Ha egyszer már egy ROM-nak (RC1.0) jó volt bizonyos modulja akkor miért is kell ismételten hozzányúlni? Az RC-knél már ez nem szokás.
    Neked lehet, hogy megfelel az RC1.5 de másnak nem.
    Na mindegy...

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

  • zsirfecske

    addikt

    válasz Moon_Walker #7154 üzenetére

    (most pakoltam vissza nagy nehezen a nevetséges MS2Ginger után.)

    ebből is látszik hogy ez a kinek milyen rom felel meg téma erősen szubjektív, de azért a többség remekül elvan az rc1v2-vel ill. most az rc1.5-el, tehát nem lehet olyan rossz. hétvégén dobbantom is fel utóbbit a másik 2.2.2 DE defy-ra, mostanra annyira bekergült hogy megszakad bejövő hívásnál és utána ha újrahívnak már föl se lehet venni. gratulálok kedves MOTO, én meg ezt vártam fél évig :W

    kano: a szifonmajom miui-t meg rakja fel akinek hét anyja van :P
    szerk. illetve a wifi rc0 óta sokat gyorsult, valakinek ez is számít. nomeg a mostani droid3-as hivatalos wifi modul csak megér egy próbát ha jobb.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák