Keresés

Aktív témák

  • Hovi

    aktív tag

    válasz Nxn908xxx #4430 üzenetére

    Aki a CM7 RC1-en gondolkodik, annak bátran merem ajánlani!
    Féltem tőle nagyon, új vagyok ezen a területen. Nokia E52-ről jöttem. Csak a Google Maps miatt raktam fel, mert a gyári 2.2 alatt az istennek sem akart rendesen menni.
    Két hete van fent a CM7, de semmi bajom vele. Eleinte volt némi kis gondom, de csak be kellett rendesen állítani. Wifi ok. Naponta használom. Nincs fagyi, se újraindulások. Igaz, 2-3 naponta újraindítom. De csak úgy magam kedvéért.
    Egész nap megy a 3G, levelek, böngészés (opera mini és mobil), netbank, némi IGO és sok sok Maps. Az alap ADW launcher nekem bejött. Egyedül a 2.3.5-ös Gmail nem akart push-ba rendesen menni. Feltettem egy régebbit, azzal minden ok.
    Az üzemidőm nem a legjobb: 12-14 óra, de folyamatosan online megy a telcsi, s napi 2-3 óra telefon is van benne. Nem beszélve a folyamatos naptár bejegyzésekről, s widgetekről. Folyamatosan megy az sms-backup meg a call log fel a naptárba illetve a gmail fiókba. + hívás összesítő...stb. Szal használom erősen.
    S ami nagyon tetszik: a gyári 2.2 alatt csak 2G-t használtam, mert 3G alatt piszkosul melegedett az aksi. No, ez megszűnt Intenzív használat mellett is csak langyos. Most nagyon erősen gondolkodom, ilyen hibát tudnék említeni:
    Talán azt, hogy néha elfelejti az egyéni csengőhangokat. Egyelőre még nem tudom mihez kötni.
    Összegzés: nekem nagyon bejött a CM7. Ennek a telefonnak így kellett volna működnie mikor először kivettem a dobozából.

Aktív témák