Aktív témák

  • Halo

    senior tag

    válasz balu807 #7751 üzenetére

    esetleg egy utolsó tipp - 10 perces többletmeló, de... hátha.
    próbáljátok flrakni az ún. Gyógy-Rom-ot, szabof1 kartárs írásainak egyikében ott leledzik, hogy pontosan melyik romról is van szó.
    háátha...

    meg a MIUI/WIUI után ugye volt dalvik és wipe cahe? Remélem....!

    Mozzarella:
    amióta kicseréltem WIUI van már fent egy hónapja kb. Cl4-es kari után megszűntek a random-rebootok, igaz tegnapelőtt este volt egy... csak úgy... kb 2 hét után. Ez nekem belefér :)
    Wajk rakott most bele pofás tudományos számológépet is - igaz még nem kellett használnom, de van... :)
    GPS-sel nincs bajom, itthon ugyan nehezen talál, de gondolom a 60-as vályog odab...tesz neki :) Ha csak GPS-t használok 2-3 percen belül mindig talál holdat, de inkább 1 perc - fogalmam sincs, másoknál, meg más telóknál hogy van 4-5 perc...
    Mostanság azzal szórakozok, hogy témákat szedek le - vannak érdekes elgondolások, és ikonok :)
    Filmnézésre vital alatt nincs gond, zenét is hallgatok, rázogatom is, hogy jöjjön a következő szám :) múltkor a zsebembe volt,két lépésenként jött az új dal :) nem tudták, mit vigyorgok.
    a kamerában van, hogy hiányolom a wide-os videot, viszont most élvezem, hogy szinte másodpercenként is lövöm a képeket, szépen elmenti, a galeri se fagy ki.
    Másra igazából nem használom, ezekre nekem bejön.
    Kontaktlistában tetszik, hogy mindenféle dolog beállítható, hozzáadható.

    [ Szerkesztve ]

    Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Aktív témák